Skocz do zawartości

[obuwie]Co sądzicie o tych butach ?


Kviki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Mam zamiar zakupic sobie butki spd ale nadal wahama sie nad modelem i juz sam zgłupiałem ;]

http://www.erowery.pl/go/_info/?id=589

 

Co myslicie o tych butach moze ktos miał z nimi jakas stycznosc??

A moze doradzicie cos innego w tych granicach cenowych??

Mam takie.

Moje subiektywne odczucia:

Wybierałem między nimi a Shimano 072 i mt40, na nodze wszystkie leżały podobnie, scotty mają trochę sztywniejszą podeszwę od 072 (chodziłem trochę po sklepie) i cała długość podeszwy jest sztywna, w 072 część od bloków do czubka buta była wyraźnie bardziej miękka przez co lepiej się chodziło, w scottach chodzenie jest mocno niewygodne zwłaszcza po twardym podłożu- asfalt, chodnik. W lesie jest lepiej i da się chodzić. Wierzch jest przewiewny, jadąc powyżej 20 km/h czuć wiatr na skarpetkach, ale w momencie zatrzymania momentalnie się robi w nich ciepło ale tak chyba jest we wszystkich. Materiał wierzchni jest taki matowy i łatwo się brudzi trzeba myć mokrą szmatką praktycznie po każdej jeździe w deszczu lub lesie. Dla mnie są bardzo wygodne, sztywne i jeździ mi się bardzo dobrze, wewnątrz wykończone dobrze nic nie wskazuje żeby w którymś miejscu mogły się przetrzeć lub coś podobnego, mocno trzymają piętę. Zaliczyły parę gleb i nie ma śladu. Jedynie ze względu na początkowe złe ustawienie przezemnie bloków obcierały trochę o korbę i wtym miejscu się trochę przytarły.

Pytaj dokładniej to będę pisał.

Mogę zrobić jakieś fotki dokładniejsze jakbyś chciał.

 

Oczywiście polecam przymiarkę przed zakupem.

 

W tej cenie większość poleca Shimano 072, ja chciałem buty wyglądające cywilnie mimo że używam ich tylko na rower, dlatego wybrałem te, myślę że są niegorsze od Shimano cywilnych a nawet od 072.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie zastanawiam sie nad 072 u Arnika w tej chwili sa troszke tansze bo kosztuja 198 zł wiec róznica nie jest taka wielka. Jak bys mógł prosił bym Cie o zrobienie jakis dokładniejszych fotek tych bucikow. Po Twojej wypowiedzi jestem coraz blizszy kupienia własnie tych butów. A cywilny wyglad jest tylko ich zaletą;]

 

Pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...