Skocz do zawartości

[stery] Jak je zamontować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z góry zaznaczam ze składam pierwszy rower (czytac. nie z supermarketu :P ) i mam pewien problem mam rame Krossa ze sterami zintegrowanymi wiec poszlem do rowerowego i kupilem stery ahead wbilem w miski łożyska ale tam sa jeszcze takie miseczki ktore w nie wchodza i teraz pojawia sie problem czy bo sa te misteczki dwie metalowa i plastikowa z przecieciem ktora sie rozszerza i teraz ktora wsadzic na dół a która na gorne łozysko a i jeszcze jedno wkladam ta miseczke na widelec i na dole rurki jakby ta rurka byla grubsza bo nie wchodzi swobodnie i sie tak okolo 7mm przed koncem zacina czy trzeba to wbijac na hama czy jest cos nie tak z widelcem ??? a no i chyba najwazniejsze rurka amora jest za duza ucinac ja czy wsadzac specjalne podkladki bo slyszalem ze podkladki tylko do bezgwindowych amorow a moj ma na samym koncu wlasnie ten gwint z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rame mam pod staery ahead z miskami http://allegro.pl/item119283756_najlzejsze...ancji_wawa.html a amortyzator mam z rurka nie gwintowana tylko gwint jest przy samym koncu http://allegro.pl/item114514188_114514188.html

 

Czy woguule oplaca si go uciac czy wstawic ogranicznik bo bede bardzo przykurczony chyba jak go utne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nabijasz miski na ramę (nie ma znaczenie która do góry która na duł)

2. Nabijasz bieżnię na rurę sterową.

3. Smarujesz miski.

4. Wkładasz łożyska do misek

5. Wkładasz amor w ramę.

6. Nakładasz górną cześć

7. Nakładasz mostek

8. Wszystko skręcasz z wyczuciem(nie za mocno nie za lekko)

 

Życzę miłej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nabijasz łożyska na rame

2. Nabijasz bieżnię na rurę sterową.

3. Wkładasz amor w ramę.

4. Nakładasz górną cześć

5. Nakładasz mostek

6. Wszystko skręcasz z wyczuciem(nie za mocno nie za lekko)

 

Życzę miłej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...