Skocz do zawartości

[beskid żywiecki] wspólna jazda


ausserbetrieb

Rekomendowane odpowiedzi

Na mtb możemy wspólnie coś pojeździć - mieszkam w Żywcu i znam Beskidy dość dobrze, szczególnie z wieloma smakowitymi szlakami. Napisz jakie trasy preferujesz, i coś wymyślimy (ja należę do osób, które lubią wyjeżdżać i zjeżdżać większość trasy, bo noszenie roweru mało mnie interesje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zjazdy;

Rycerzowa-Soblówka / żółty-zielony

Ryzerzowa-Soblówka / czarny

Ryzerzowa-Soblówka / żółty

Muńcół-Ujsoły / zielony 

Krawców Wierch-Glina / graniczny niebieski

Krawców Wierch / graniczny żółty na przeł Bory Orawskie 

Lipowska-Złatna / niebieski

Lipowska-Złatna / żółty przez Zapolankę 

Lipowska-Boracza / zielony.

 

Podjazdy?? Trochę wypychu byś musi i bez tego nie ma jazdy po górach. To co można zrobić drogami by "nabrać wysokości" to;

Przeł Kotarz / obydwa warianty trawersu Muńcuła

Młoda Hora od Ujsoł

Przegibek / zielony od Rycerki

Przegibek / zielony od Rycerki Kolonii

Krawców Wierch 300m drogą przed przeł Glinka

Rysianka / czarny do końca asfaltu i za potokiem w lewo drogą do schroniska. 

Zapolanka od Złatnej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! :) Też wolę trasy w większości w siodle, najlepiej z fajnymi zjazdami i singlami ;) Chętnie poznam te najfajniesze :)

Jakbyś mi podesłał na priv gpx teren/szosa będę wdzięczna! :)

Przede wszystkim zdobądź sensowną mapę (najlepiej wyd. Compass, wydanie z 2014r). Spójrz sobie na szlaki, skalę, poziomice i planuj.

Moje tracki dostępne są na stravie i endomondo (napisz PW), przy czym łącze często pasma, szczególnie, że w większości są to dystanse powyżej 60 km.

A zjazdów i podjazdów jest znacznie więcej niż beskid napisał - ale to trzeba na mapie i w terenie ich szukać. Beskid podał te lepsze, dostępnych szlakowo.

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...