Skocz do zawartości

[Rower] ROSE PRO SL-2000 - szerokość opony


rowerzystkaPomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Pol roku temu nie można go było przecież zamówić, a teraz i tak na nim nie pojeżdżę, więc mam jeszcze z miesiąc na poszukanie alternatywy, jeśli jest, nie wiem skąd taki wniosek wysnułeś.

 

Słusznie zauważyłeś, że wątek jest stary, dlatego właśnie go podbijam tematami typu pedały, żeby nie zakładać nowego i nie pisać od początku, ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam jeszcze z miesiąc na poszukanie alternatywy

 

To może po prostu załóż wątek rower szosowy koła 28 mm do +/- 5000 PLN? Wtedy pewnie ktoś coś Ci konstruktywnego napisze, a tak to nie wiadomo za bardzo, co byś jeszcze chciał wiedzieć :)

 

pzdr

Fawlty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jest sprzedawany bez pedałów, jakie byście proponowali? Nie mam butów rowerowych, czy to jest obowiązkowy zakup w tym wypadku? But się wpina / zakleszcza, chyba nie, zdjęcie z pedału musi być natychmiastowe i bezproblemowe :teehee: W temacie butów jestem totalnie zielony, nie wiem czy powinieniem je przewidzieć w budżecie. Aktualnie jestem za opcję bez butów, (chyba, że mnie przekonacie), tylko nie wiem jakie pedały.

 

Rower będę klikać 57'', mój wzrost 186cm, krok do ziemi 86cm. Pozostałe ustawienia mają zablokowane na stronie, więc będą deaulty, rower czarny matt.

 

Temat butów wrzuciłem do odpowiedzi na priva. Pomogę w doborze odpowiedniego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...