Skocz do zawartości

[Trenażer] Czy warto?


Ombre

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co, ja mam profesjonalny rower treningowy, dobry, sprawny, komputerek z bajerami, a przez jakieś 10 lat przejechałem na nim może z 500km. Jazda na rowerze treningowym to nie to samo co normalna jazda. Jak ktoś nie może jeździć z różnych względów (przeciwskazania medyczne, brak sprzętu itp.) to inna sprawa. Dla utrzymania kondycji jak najbardziej, ale jak masz możliwość jazdy na normalnym rowerze to znudzi Ci się taka zabawa szybciej niż myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko i wylacznie o zime, bo co mam kupywac strasznie drogie ciuchy itp. skoro i tak jazda przy minusowej temperaturze to wątpliwa przyjemnosc ;)... Tak sobie zapuszcze muzyke na uszy, bo bede mial taka mozliwosc, i bez zadnego obciazenia zajme sie tylko i wylacznie nogami, tutaj mnie nic nie zaskoczy ;p Trenazer kupie na pewno, tylko JAKI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ombre to trzymam kciuki! ja miałem przez tą zime trenażer... sprzedałem, nie bawi mnie jazda w pokoju, max wytrzymałem na tym 1,5h więcej się nie da, nuuuuuddddaaaaaa!!!! słuchałem muzy, oglądałem filmy nic nie pomogło, jeśli nie jesteś zawodnikiem i nie potrzebujesz czaskać kilometrów na biku to utrzymać forme przez zime możesz w inny sposób - bieganie, basen ,siłownia... są ludzie którzy są uparci i mogą kręcić w miejscu zlani potem przez godziny, ja należę do tych mało cierpliwych wole trochę zmarznąć a przy okazji się zahartuje ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jestem zawodnikiem, ale chcialbym nim byc :) Tymbardziej ze skladam nowego bike'a i wiesz... siara by była gdyby koles na XTR & XT & X-9 bedzie ostatni na siakims wyscigu xc, albo maratonie ;p

Btw. Gratuluje XTC'ka śliczny :P Chce zlozyc cos podobnego, tylko z lepszym osprzetem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnon ma racje, nuda, nic więcej.

Jeśli musisz już zasuwać w zimie polecam rower treningowy. Może trochę dopłacisz ale na pewno będize wygodniejszy do stosowania w domu. Minusem jest to, że zajmuje sporo miejsca - ja właśnie skończyłem remont i nie wiem gdzie to ustrojstwo postawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakbyś wcześniej pojeździł np na pożyczonym i zobaczył czy odpowiada ci taka jazda - bo nie każdemu odpowiada. Mój kumpel nie cierpi treningów na trenażerze, a ja w zimie jeździłem po 2 do 3,5 godzin. Nawet w lecie czasami kręce w domu np jak leje B)

Choć z drugiej strony jak kupujesz tanio to możesz zaryzykować, nawet jak się nie spodoba to wystawisz go na allegro i pewnie nawet na tym nie stracisz.

Jesli chodzi o wybór, to jeździłem tylko na Tacx'ie z oporem magnetycznym więc ciężko coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...