Skocz do zawartości

[Kraków] Kross Level A4 26" czarno-biały


vader696

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

często przeglądałem to forum jednak niestety mój pierwszy post jest związany z kradzieżą mojego roweru...

 

Wczoraj między godziną 8:00-13:30 (prawdopodobnie między 8:00-11:30) na rogu ul. Szymanowskiego 1 i Chopina został skradziony rower Kross Level A4 jak na zdjęciu. Bardzo charakterystyczne malowanie, przez parę lat jeżdżenia po Krakowie widziałem taki sam rower tylko raz!

 

Nr seryjny: L060503405

 

Trochę porysowany jak to 5letni rower, charakterystyczne wgniecenia na widelcu od zabezpieczenia dla roweru. Łączenie amortyzatora i ramy od spodu trochę zardzewiałe. Spore zdrapanie ramy między suportem a przednimi zębatkami (zrobione 3dni temu). Opony z napisem Geax Saguaro 26x2.0 (Geax (zółty kolor) Saguaro (biały kolor)). Rysa na tylnym widelcu w kolorze zielonym prawie na całej długości. Srebrny widelec Rock Shox Dart 2.

 

Ponadto posiada uchwyt dla lampki (przód i tył), licznika, torby pod siodłowej oraz dla bidonu.

 

Sprawa została zgłoszona na policję. Nagroda za informacje, które pomogą odzyskać rower.

 

ps. na zdjęciu posiada tylko jedną oponę Geax Saguaro, jednakże ma wymienione obie.

 

Kross_levela4.png

post-189366-0-60896200-1436603636_thumb.jpg

Edytowane przez vader696
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...