empe Napisano 6 Lipca 2015 Napisano 6 Lipca 2015 Zauważyłem że golenie mojego amortyzatora (NRX-S) nie wypychają do góry na 100%. Tzn chodzi mi o to że jak zsiądę z roweru to pozostają ciągle jeszcze schowane 3-4mm. Dopiero jak pociągnę ręką to wychodzą na maxa. Czy tak ma być?
ACTIVIA Napisano 6 Lipca 2015 Napisano 6 Lipca 2015 A jakie masz ciśnienie w amorku. Czym większe tym bardziej ci wyciska do góry, zaś większe ciśnienie żle oddziałuję później podczas jazdy przy małej wadze rowerzysty.Jedynie może ci pomóc zmiana sprężyny negatywnej na miękkszą pod daną wagę co już to mam w praktyce przy Duroluxach i Auronach
empe Napisano 8 Lipca 2015 Autor Napisano 8 Lipca 2015 Żeby były całkowicie wypychane to muszę napompować do ok 10 barów, ale w tedy są za twarde. Żeby dobrze ustawić SAG muszę dać poniżej tych 10 barów, ale w tedy tak jak mówię - golenie nie wypychają do samego końca tylko pozostają schowane ok. 3-4mm. Dopiero ręką mogę je jeszcze wyciągnąć do końca. Czy to jest normalne?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.