Skocz do zawartości

[rower] beragmont czy dobra cena do jakości


mover1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, zamierzam kupić rower do jazdy do pracy, zależy mi na tym żeby był lekki i miał dobre amortyzatory nic nadzwyczajnego. Mam 174 i ważę 70 kg. Chce przeznaczyć max 800zł oczywiście jakiś używany. Znalazłem fajny rower na olx blisko mojego miejsca zamieszkania i chciałbym się spytać czy za tą kwotę kupię coś lepszego. Chce zadzwonić i spytać się  o jego stanie, o co mam spytać ? Wiadomo ile ma lat i o stan techniczny jak i wizualny ale jakieś szczegóły których niema na aukcji. Niżej link do roweru :

http://olx.pl/oferta/bergamont-trekking-gorski-miejski-mtb-CID767-IDawQkF.html#019106156b

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Napisano

Rozmiaru ramy nie znam, zadzownie i się spytam :) dzięki za słuszną uwagę. A więcej coś ktoś może powiedzieć czy warto ? 

Czy lepiej szukać coś innego

Napisano

Przeszukiwałem olx i allegro i wtej cenie nic lepszego nie znalazłem. Jeszcze mam 2 rowery : 

http://allegro.pl/decathlon-rockrider-fr6-idealny-do-freeride-i5470441961.html

http://allegro.pl/cannondale-mavic-tarcze-xt-si-i5473779906.html

Jak pisałem wyżej rower będzie służył do jeżdżenia po mieście  bo dość nie równej drodze, raz na jakiś czas las itp. Czytałem że Tak mtb może być tylko wziąć trochę cieńsze obony żeby ciężko się nie jeździło. Kilka postów wcześniej ktoś wrzucił też podobny temat i proponowali mu : http://allegro.pl/king-of-the-road-full-alivio-lazaro-integral-v3-i5465466128.html

Ale jak mówie mam tak max 800 zł więc wolał bym używany :)

Dzięki wielkie za odpowiedz

Napisano

W sobotę jadę obejrzeć (beragmont), dzwoniłem się spytać Pani zupełnie nic nie wie o rowerze. Tylko powiedziała mi że jest sprowadzony z Niemiec i w bardzo dobrym stanie. Szczególnie na coś zwrócić uwagę czy poprostu sprwadzić czy wszystko działa i tyle ? 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...