Skocz do zawartości

[stunt]Składanie 1200zł


Sezaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, ze mój obecny rower zaczął mnie dość mocno ograniczać postanowiłem go zmienić. Ale z racji małego budżetu skorzystam z części, które w nim mam.

Co mam:

Kierownica boptravel 780mm

Mostek Truvativ

Opona Kenda kiniption 26 2.30

Sr syntour (w sumie nawet nie znam modelu, do wymiany w przyszłości bo ma luzy)

Koło tył pod vbrake (alexxrimms dh19, dt, novatec )

Przerzutki przod tyl alivio (jeszcze pochodza)

Korby alivio i pedaly dartmoor

 

Chcialbym miec pancerne koła (cos jak to jedno co mam teraz), hamulce hydrauliczne, mniejsza rame (teraz mam 21 i ciezko jest cos ciekawego zrobic na niej. Mam 185cm wzrostu i nie wiem jaki rozmiar wybrac. Jezdzilem 19 znajomego i jest o niebo lepiej nawet podczas zwyklej jazdy, nie musze lezec nad kierownicą. Myslalem o 17, ale nie mialem okazji jezdzic takim rowerem.) No i oczywiscie drugą opone, siodelko itp :)

 

Czy w tym moim kole wystarczy wymienic piastę, zeby wspolpracowalo z tarczowkami?

 

Mam nadzieję, że cos uda sie wykombinowac za te pieniądze. Liczę na pomoc bo gubię sie już w tych wszystkich częściach. Mam po prostu mała wiedzę na ten temat :)

 

Przepraszam, że polskie znaki czasem sa, czasem nie, ale moj telefon troche się buntuje :)

 

Części w miare możliwości oczywiście używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby przystosować koło musisz zmienić piastę z mocowaniem na tarczę (6 śrub,center lock),hamulce hydrauliczne które mogę polecić to shimano m445 /slx m675/avid elixir 1/3,juicy. Oponkę którą masz z tyłu możesz kupić i na przód a jeśli wolisz inne to crazy bob, Jeśli rower ma być tylko do stuntu to rama 15 nawet :D chyba o niczym nie zapomniałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...