Skocz do zawartości

[Pedały] Problem z odkręceniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że mój napęd się już "kończy" no i postanowiłem odkręcić pedały. No i się zaczęło...Przy lewym pedale ściągnąłem pedał a potem francuzem za ośkę złapałem i użyłem takiego narzędzia profesjonalnego czyli młotka i puściła... a w prawym zaślepka na imbus nr 6 jest okrągła...no i tu jest problem co tu zrobić...ddd74e092bffa11220ba39d7a1480e8b.jpg tu zdjęcie pacjenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był plan ale...imbusem 6mm nic tylko klucz sie wygina. Zwykłą 15 rurką nic jeden klucz pękł...dlatego kombinuje. A rozebranie to tylko 2 śruby jedna zaślepka, która się wyrobiła i zwykła śruba 9mm i tyle.

 

Edit. Teraz priorytetem jest ta zaśkepka bo pedał nie ma szans ^^ i tak puści. A bez jej zdjęcia nie nasmaruje łożyska...jak nie urok to sr###ka

 

Tapatap

Edytowane przez Damian0630
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć puki co ten prawy pedał :D mnie pokonał ale chciałem tylko gwint przesmarować bo aktualny napęd chcę w tym sezonie wykorzystać  :thumbsup: . A jak przyjdzie do wymiany korby to się zacznę martwić :sick: . Ale szlifierka w razie czego jest młotek 10 kg też więc dam radę :D Dzięki za rady ! Pozdro  :thumbsup:


Update. Pedał odkręcony została zaślepka ale to szczegół. Temat można definitywnie zamknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...