Skocz do zawartości

[rower] Giant Rincon


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarteX88

Właśnie ten rower kupił mój wujek, i chciałbym się dowiedzieć czy jest on wart swoich pieniędzy (1300 zł). Szczególnie zastanawia mnie mechanizm korbowy oraz hamulce :033: Jaka mogłaby być alternatywa dla tego roweru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupił to już i tak po ptakach wiec ? Korba to slaby punkt szybko sie wyrabia, jest ciezka i giętka. Ale raczej gorsze są kierownica[0,53kg] mostek i sztyca ... sa strasznie ciezkie ;p. Hample tektro ... za tą kase nic lepszego z v-ek raczej nie wrzucają[poza krossem], ogolnei bylem z nich zadowolony, tylko strasznie sie je upierdliwie regulowało,ale działały ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

ech, już widziałem ten rower na żywo. Specjalnie pojechałem do sklepu. Jak dla mnie tragedia :025: Szczególnie ta korba z Tourneya :) Ciekawe ile wytrzyma ?? :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam w tym rowerze na nic. Hamulce mają sporo zapasu mocy, tzn. szybko zaczyna sie pisk opon, bez większego wysiłku i dociskania do samej kiery. Ja kiere i sztyce wymienilem prawie od razu. Wyszło mnie w sumie 50 zł. A co do korby nie wiem jaką stosują w modelu 2006 ale '05 jest dosyć dobra. Ja bym polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

A co do korby nie wiem jaką stosują w modelu 2006 ale '05 jest dosyć dobra. Ja bym polecał

 

W modelu 2006 jest korba od Tourneya (Shimano TX70), więc nie za dobra, a w twoim prawdopodobnie masz Truvativa a więc coś dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Hmm to i tek pewnie ten tourney bedzie lepszy od tego suntoura z 04' ;)[tzn giant pisal ze to korba marki giant :)]

 

No ja wątpie. Miałem tą korbe Tourneya i zajeździłem w 2 miesiące :glare: dzięki czemu zjechałem sobie później cały napęd (łańcuch, kaseta). W sumie nie polecam, chyba że do jazdy rekreacyjnej (bo do takiej ów część jest przeznaczona :excl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Rower górski do rekreacyjnej jazdy.

 

Jesli przegladaleś forum to zaraz sie zapewne dowiesz, że za te pieniadze to tylko level z allegro i nic innego... :verymad:

 

To ja dla odmiany polecam cos takiego:

http://unibike.pl/evolution.htm

Również bardzo popularny rowerek za podobne pieniadze co rincon lecz znacznie lepiej wyposażony.

 

Ten Giant za 1499 to tylko ze względu na kolor lub marke mozna kupić w innych przypadkach to nic ciekawego przy cenie 1499 nie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...