Skocz do zawartości

[trasa] Bielsko-Biała - Pieniny


jaaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wraz z kolegą udać się na pierwszą kilkudniową wycieczkę rowerową. Jeśli ktoś orientuje się w okolicach naniesionych na mapie, proszę o wskazówki. Oczywiście nie jest to wersja ostateczna, lecz wstępny zarys.

 

http://www.traseo.pl/trasa/projekt-7/code/X6XIGEI6

 

Wyprawa na rowerach mtb, lecz z sakwami, przez co ostre zjazdy niestety odpadają, m.in. chciałem zahaczyć o Gorce, ale chyba raczej to niemożliwe?

 

Może ktoś ma już jakieś swoje trasy w tamtych okolicach? Nie wykluczam jazdy jeszcze dalej na wschód w kierunku Piwnicznej Zdrój i okolic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nawet nie liżniecie Pienin a przynajmniej tak to z mapy wynika. Czemu skoro już macie być w rejonie zapory w Czorsztynie nie wpadniecie przez Czerwony Klasztor do Szczawnicy??

 

Z Krowiarek pod Babią G nie jechał bym tak jak chcecie bo ruch spory i lipny klimat jest. Lepiej przez Lipnicę a potem Namestovo na Słowacji - Trstenę - Suchą Górę do Chochołowa.

 

Tak na dobrą sprawę to ze Szczawnicy przez Jaworki - Białą Wodę a potem halami granicą można by się śmiało dostać na przeł. Gromadzką (rejon Obidzy) gdzie drogą zjazd jest do Piwnicznej. Trasę z Zakopca w rejon Czorsztyna też zupełnie inaczej bym poprowadził.

 

Co się tyczy Gorców to szosowe są przeł Wierch Młynne między Kamienicą a Ochotnicą i oczywiście przeł Knurowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwszą odpowiedź ;] tak jak pisałem jest to wstępny zarys trasy, wytyczony tak jak mi się wydawało że będzie w miarę ok. No i właśnie dlatego powstał ten temat w celu jej dopracowania. Zapomniałem dopisać, w Pieninach byłby dodatkowy dzień żeby pojeździć po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...