Skocz do zawartości

[Torba podsiodłowa] Author A-S112 QF3


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupiłem tę torbę po tym jak przeczytałem kilka opinii na tym forum.

 

http://www.velo.com.pl/author/authorakcesoria_25.htm

 

Pierwsze wrażenia dość pozytywne, torba wygląda solidnie i nie ma zbędnych dodatków - prosta i praktyczna.

Wg producenta ma 1l co w zupełności powinno wystarczyć. Posiada ona ulepszony system mocowania Quick Fix 3. Montuje się ją bardzo łatwo i sztywno wisi pod siodłem (: Dzisiaj wypróbowałem ten wynalazek i jestem pozytywnie zaskoczony. Wystarczy 'wypchać' ją do pełna i nic nie telepie (: pod nią znajdują sie dwie gumki do których można przytroczyć dętkę i tym podobne badziewia, w środku zaś na spodzie znajduje się podobna gumka do pod którą możemy włożyć coś żeby nie latało. Jedyne czego mi w niej brakuje to jakiejś mniejszej kieszonki na kasę ale to nie jest aż taki problem. Jest też wodoszczelna choć ja bym to ujął jako bryzgoszczelność (: Mogę wszystkim polecić tę torbę bo jest naprawde solidna i warta swojej ceny (:

Piszcie swoje opinie na jej temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

siema,

 

mam tą samą torebkę - faktycznie jest w miarę pojemna - system mocowania jest spoko - u mnie już przeszła swoje - błotko, deszcz i pełne słońce - dała sobie radę. fajnym bajerem jest odblaskowy pasek i możliwość powiększenia komory za pomocą dolnego zamka. zdecydowanie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam ją ok. rok czasu i powiem że jest świetna ;) Jak ją kupowałem to jeszcze wtedy kosztowała 35zł, ale warto było. Jest nie do zajechania, napychałem ją różnymi rzeczami, lżejszymi, cięższymi i żadnych wyraźnych śladów zużycia nie ma. Śmigałem z nią też sporo w błocie i w takich momentach brakowało wodoszczelności. Wszystko co znajdowało się w saszetce było całkowicie mokre. Daltego jeżeli wybieracie się na błotko czy deszcz, a w saszetce wozicie telefon to radzę dodatkowo włożyć go w jakiś woreczek/reklamówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...