Skocz do zawartości

[planowanie trasy] Szczecin - Międzyzdroje


lukaszk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

mam zamiar zrobić wycieczkę rowerową właśnie ze Szczecina do Międzyzdrojów (wstępnie). Nigdy nie planowałem takich tras dlatego chciałem zapytać o rady.

 

1. Nie chcę jechać głównymi drogami, może być szutr, asfalt, drogi leśne itp. żadnych bardzo piaszczystych terenów (opony to 26" schwalbe mondial)

2. Chciałbym zrobić postój na noc w którejś miejscowości po drodze (motel w Wolinie?)

3. Oczywiście trasę chciałbym poprowadzić miejscami najbardziej atrakcyjnymi (Wolin? Rezerwat Uroczysko? Zalew Szczeciński? coś jeszcze?)

 

PS: to jest wyprawa w jedną stronę na 2 dni, z postojem i tylko jednym plecakiem z najpotrzebniejszymi rzeczami. Na miejscu będzie czekać na mnie dziewczyna z samochodem więc.

 

PS2: w sumie to nie muszą być Międzyzdroje. Inne warte miejscowości będące końcowym przystankiem też mogą być.

 

To jak? Pomożecie? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do Między zdrojów od innej miejscowości (moja trasa na PM mogę dać) - nie chce za bardzo zdradzać gdzie dokładnie mieszkam :P

Co do tej trasy - to po co Ci nocka ? To nawet 100 km nie będzie ... więc spokojnie robisz to w jeden dzień. No chyba, że Ci zalezy miasto pozwiedzać to owszem.

 

Ciekawie by bylo jechać na Police i przez Niemieckie wioski, zwiedzić te duże jezioro Zalewu Szczecińskiego i wyjechać od strony Świnoujścia, promem na drugą stronę i wolin i to co obok jest. Międzyzdroje i okoliczne miejscowości. 

 

Polecam popatrzeć po mapie jakbyś miał ewentualnie jechać i szykując się do trasy poznawać te drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...