Skocz do zawartości

[na poczatek] Malo wymagajaca trada gorska na Dolnym Slasku?


grubass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero co zaczynam jezdzic ale wszystkie mini gorki / wzniesienia w okolicy juz objezdzilem.

 

Planuje jakis wypad w "prawdziwe" gory i tak sie zastanawiam co wybrac na pierwszy wypad. Zalezy mi na czym raczej latwym. Blikso mam do Sniezki, Sowy, Chelmca no i w sumie caly Dolny Slask.

 

Co polecacie? Bardzo prosze o sugestie. Strasznie sie napalilem a nie chce sie wybrac gdzie gdzie bede zaraz wracal z placzem :) Rowerek ma tylko amor z przodu.

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na początek Ślęża i Radunia,wzgórza Niemczańskie. Obowiązkowo Singletrack pod Smrkiem,który ma trasy na trzech poziomach trudności.

Wielka Sowa czy też Masyw Śnieżnika wymagają już pewnego poziomu techniki i kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślęża byłaby idealana, ze względu na jej położenie, no ale jak na nią, co rano, patrzę to nie wydaje mi się taka super prosta, która trasa jest najmniej wymagająca, chodzi mi tutaj o jak najłagodnieszjszy podjazd, nie mam nic przeciwko prowadzeniu roweru od czasu do czasu ;-) Czy wjeżdża się za jedynm razem? Czy prowadzenie jest nieuniknione?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jeśli pojedziesz z Przełęczy pod Wieżycą w lewo (patrząc na Ślężę) czarnym szlakiem aż do Rozdroża Holtera gdzie odbijesz w prawo i Traktem Bolka dojedziesz do skrzyżowania z żółtym szlakiem prowadzącym z Przełeczy Tąpadła i którym to wjedziesz na sam szczyt. Dzięki temu trasa będzie ciekawsza i nie odczujesz tak podjazdu żótym szlakiem. Droga powrotna tą samą drogą lub dla odmiany czarnym szlakiem lecz z drugiej strony góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze sie udalo. Wjechalem od Tapadel zoltym szlakiem. Jestem z siebie dumny, bylo mega! Musze przyznac ze samo dotarcie do przeleczy i podjazd asfaltem od strony Myslakowa dal mi niezle w kosc.

 

To co proponujecie po Slezy? ;-)

0e91afcbd698570b2b8007cd3886fc7e.jpg

7e3aa4fe8920e136aefcbc7402e637ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...