Skocz do zawartości

[kierownica] GID Rise Light


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam wymiane kiery w moim Biku i tu kieruje do Was pytanie. Czy kierownica GID Rise Light to dobra kiera ? Na forum nie znalazlem opini na jej temat a szukam juz 2 dni. W necie tez jej nie znalazlem. Wiem tylko ze jest montowana w Ghostach (kolega ma i wlasnie od niego te kiere chce kupic)

 

 

Serdecznie dziekuje za kazdy post :D

 

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldie

ja mam Ghosta i mam ta kiere - jakos specjalnie mi nie przeszkadza - dobrze mi sie na niej jeździ - tylko montaz akcesoriow na niej wymaga pomyslunku - bo jest gieta i na srodku kolo mostka staje sie grubsza - poza tym - spoko. Mam 186 wzrostu - w barak nie jestem koksem i jak dla mnie - na szerokosc okej - nie wiem do czego tobie jest potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie jest potrzebna do normalnej jazdy. Na mojej prostej mi sie jakos zle jezdzi i wlasnie mam okazje kupic ta kiera. Slyszalem ze jak ma sie gieta to jest lepsza kontola nad bikem. Skakac nie skacze ale kontrola sie przyda :D Dzieki za odp. Moze jeszcze ktos sie wypowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na niej jezdzilem przez miesiac. dla mnie byla za szeroka. ma chyba 63 cm z tego, co pamietam. skrocenie nie wchodzilo w gre z powodu giecia. no i byl to pretekst do zmiany na prosta;] 58 cm i jest idealnie.

swoja sprzedalem za 25 zl w stanie idealnym. wiecej nie jest warta imho. sprzedwalem kumplowi, wiec wycenilem uczciwie. wiecej bym nie zdzieral i wiecej bym za nia nie dal. aha. kumpel jest wezszy ode mnie w barach i na niej jezdzi. jest bardzo zadowolony. jest tez dosc lekka jak na gieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...