Skocz do zawartości

[strój] Gdzie chowacie dokumenty?


siwiutki

Rekomendowane odpowiedzi

Dokumenty( dowód), jakieś drobne, itp wożę w plecaku. Bardzo rzadko zdarza mi się jeździć bez niego, wtedy jakoś upycham te rzeczy w torbie podsiodłowej. Jednak jestem tak przyzwyczajony do jazdy z plecakiem, że jadąc bez niego mam wrażenie, że czegoś zapomniałem :excl:

Natomiast sprzęt do drobnych napraw roweru wożę w torbie podsiodłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam torebkę pod ramę i wszystko tam wchodzi - cały zestaw narzędziowy do naprawy roweru, pompka, nóż, scyzoryk, komórka, klucze no i można dokumenty wrzucić, jednak dokumentów ze sobą nie zabieram.

 

No nieźle Sebek, co ty masz za torebkę pod ramę? Siatę bazarową? W moją torebeczkę to się mieści ledwo portfel i komórka... Resztę gratów wożę pod siodłem albo w plecaku jak zabieram. Do kieszonek na plecach mam średnie zaufanie i chowam graty tam jak mam zameczek w jednej z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torba podsiodlowa + kieszonki koszulki. Jak boisz sie o komorke to wsadz do tek kiesoznki jakas szmatke. Ja jechalem z komorka w kieszonce srodkowej z tylu i troche sie balem. ale nawet jak podskakiwalem na krawerznikach to mimo ze niezle w srodku latala to nie wypadla. A rzep to dobra sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do plecaka - nie potrafie sie bez niego obejsc - zawsze i wszedzie jeżdże z plecakiem - dokumenty, komórka, dodatkowa koszulka, jakas kurtka - zapas wody - wsio w plecaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...