Skocz do zawartości

[Test] rękawiczki Dakine Traverse


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na kolejny test. Tym razem rękawiczki.


 


Właśnie dostałem nowe rękawiczki Dakine Traverse. Od pierwszego spojrzenia bardzo spodobał mi się ten model, chyba pod każdym względem. Kilka słów o tym modelu, omówię tutaj: Dopasowanie, wentylację, funkcjonalność i wygląd.


 


1. Dopasowanie:


 


 


Są to pierwsze rękawiczki, które doskonale leżą na mojej dłoni. Materiał przywiera do dłoni, ale nie uciska jej. Na zgięciach palców, oprócz kciuka, znajduje się elastyczny materiał, który ściąga rękawiczkę do palców.  Tak jak w większości rękawiczek i w tych są rzepy.


 


2.Wentylacja


 


Traverse jest bardzo dobrze wentylowany. Cała dolna cześć rękawiczki wykonana jest z dziurkowanego materiału, który przepuszcza powietrze. Oprócz tego pomiędzy palcami jest siateczka zapewniająca wentylację. Z wierchu materiał jest trochę grubszy, więc mniej wiaterku powieje nam w tamtych okolicach. Wystarczy pomachać dłonią, żeby poczuć ochłodę. Rękawiczki w sam raz na upalne, słoneczne dni.


 


3.Funkcjonalność


 


Rękawiczki są wykonane z materiału, który umożliwia nam korzystanie z ekranów dotykowych. Najlepszy do tego będzie palec wskazujący i kciuk ponieważ, oprócz boków, cały wykonany jest z tego materiału. Inne palce ten magiczny materiał mają tylko na spodzie, więc korzystanie z  telefonu jest troszkę utrudnione, ale możliwe. Myślę, że kciuk i wskazujący wystarczą, niewiele znam osób, które pisałyby na telefonie na przykład małym palcem.


 


...Zdjęcia i ciąg dalszy na moim blogu, zapraszam: http://ownfr.blogspot.com/2014/07/dakine-traverse-pierwsze-wrazenia.html


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...