Skocz do zawartości

Hawk Team


Marcin5611

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam...

Tez jestem posiadaczem Hawka Pro Team CC/FS czyli fulla...i ma mały problem z tylym hamulcem tarczowym...

Wiec wygląda to tak ze za nic nie moga go ustawic żeby tacza nie obcierała o klocki w zacisku...tzn.ustawiam zacisk hamulca bez obciążenia i jest wszytko OK....wsiadam na rower i obciera,wiec musze go tak ustawic żeby troche obcieral bez ociążenia i wtedy jak wsiąde jest wszytko OK..Tylko mnie irtytuje ze jak go prowadze to sie trze klocek o tarcze a po zdjeciu tylnego koła znów wszystko trzeba ustawic....zaznaczam ze zacos jest mocno zaciśniety....Używam koła z piasta XT z mocowaniem na 6 śrub, tarcza Avid G2 160mm,a hamulec Avid Elixir R...Dodam ze w poprzednich kołach które uzywałem na piastach Deore z systemem centerlock z tarczami LX i z tymi samymi hamulcami nic takiego sie nie działo i nic nie obcierało po ustawieniu....Może sie ktos z was z tym spotkał z czymś takim w tej ramie???

PJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@JarmiDH96, możesz dodać jeszcze zdjęcie?

 

Wybacz. dawno nie odwiedzałem tematu. Tylko zrobie, to obiecuje ze wstawie

 

Można coś poradzić na wyjechany gwint? Ledwo aparat trzyma, a hak niewymienny. Da się to jeszcze jakoś uratować? Mam ogromny sentyment do dej Legendarnej Ramki ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość ANDRIUBIKER

witam, nowy jestem na forum, ale rowerem MTB smigam od poczatku pojawienia sie takowego w polsce, to juz ladnych kilka lat ;)... posiadam 4 wlasne rowerki , z czego az 3 to legendarny hawk (wiele innych marek i modeli mialem w posiadaniu, ale obecnie te 4) moj sprzet ktorym ujezdzam karkonosze to specialized s-works carbon, w full mozliwej opcji i wart majatek ,a le hawki zawsze mi sie podobaly byly moze i troche ciezkie ale za to maja niepowatarzalny wyglad , genialna geometrie i sa pancerne i wieczne, specyfikacji technicznej nie bede wypisywal wszystkich bo ksiazke bym tu splodzil, ale na foto bedzie wszystko widac...pozdrawiam klubowiczy hawka :)

post-152124-0-25470300-1335301074_thumb.jpg

post-152124-0-52730200-1335301270_thumb.jpg

post-152124-0-35037100-1335301308_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...