Skocz do zawartości

Rower do 1300 złotych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję roweru do 1300 złotych MTB. Może najlepiej aby był z wyprzedaży z poprzednich lat.

Upatrzyłem romet rambler 650b przecenony z 1900 na 1389.

Tylko czy przerzutki acera nie złe jak na tą cenę?

 Jakie inne dobre rowery proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie żebym był jakiś specjalistą, ale też szukałem ostatnio roweru w podobnym przedziale cenowym. Po długich poszukiwaniach i śledzeniu watków w internecie mój wybór "cena do jakości" z tego co jest teraz dostepne, padł na Ramblera 6.0 2014r. Znajdziesz za 1149zł z wysyłką, ewentualnie 1299zł RAmbler 7.0 (z hamulcami hydraulicznymi) lub 1449zł Rambler 8.0 (alivio zamiast acery). Ja sie zdecydowałem na ten pierwszy. Wg mnie ma wszystko co powinien mieć rower "rekreacyjny", a cena całkiem korzystna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rower z kołami 26 będzie za mały. Więc wybór pada na 27,5 albo 29.

 

Jeżeli chodzi o używkę to wolałbym nie, bo za nowy rower mam gwarancję, a rower używany może być wadliwy niestety :)

Dzięki za odpowiedź

Myślałem tak samo, jednak jeśli masz kogoś, kto zna się na rowerach i możesz podjechać do sprzedającego, naprawdę lepiej kupić używany na lepszym osprzęcie.

Sam tak zrobiłem i nie żałuję.

Poza tym z rowerem jest o wiele łatwiej niż z samochodem czy motocyklem.

Do sprawdzenia tak naprawdę zostaje garstka części, które są newralgiczne.

 

Nie chcę Ci tu narzucać, ale sam miałem podejście takie jak Twoje i wiem, że później można sobie pluć w brodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...