Skocz do zawartości

[ Rower ] Przechowywanie w mieszkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie chce za bardzo aby moj rower stal w piwnicy/na sieni. Z przyjemnoscia moglbym go trzymac w mieszkaniu jak robi to wiekszosc moich sasiadow , jednak rodzice nawet nie chca o tym slyszec. Tu pytanie jak ich przekonac ze chcialbym miec bajka gdzies na oku ? Pozdrawiam i dzieki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiedz im, że rower wiele dla Ciebie znaczy. U mnie rower szosowy stoi przez cały rok w głównym pomieszczeniu domu (inne rowery przechowuję w gorszych warunkach). W zimie na trenażerze, a w sezonie rowerowym po prostu oparty o książki. Rodzina się przyzwyczaiła, znajomi starają się zrozumieć, albo ja ich staram się zrozumieć. Każdy ma inne priorytety. Pogadaj z Rodzinką. Na pewno się zgodzą. Dbaj o czystość staraj się zrozumieć potrzeby innych. 

 

trenazer%202014.jpg

 

czysty%20jesienny%20rower.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się nie zgadają to poproś o porządne zabezpieczenie powiedz, że to spory koszt 200zł++ a w domku i rower ma fajnie i zawsze pod ręką - nie trzeba nigdzie po piwnicach i garażach łazić zastanawiając się czy dalej tam jest poza tym może być ozdobą :)

 

 

l_154-design-the-bike-holder-2.jpg

 

bike-rack-wall-hanging.jpg

pic0257a.jpg

 

opcji jest wiele poszukaj idealnej dla siebie i im pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tematow osob, ktorym ukradli rowery z piwnicy etc.. Potem zapytaj sie, czy kupia Ci nowy, jak Tobie sie to nieszczescie przydazy.

 

@parmenides dobrze radzi, dbaj o czystosc roweru, znajdz miejsce, gdzie nie bedzie nikomu za bardzo przeszkadzal. Mozesz rozwazyc specjalne wieszaki na rower, ktore oszczedzaja miejsce, jezeli nie ma za bardzo.

 

Jak mialem malo miejsca, korzystalem z czegos w ten desen

 

DSC02422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jakieś tematy gdzie kradną z piwnicy , w końcu różni ludzie mogą wejść pod pretekstem "ja do kolegi , otworzy Pani?" Zrób specjalny stojak albo gdzieś żeby powiesić w domu (oczywiście za zgodą rodziców) , powiedz że lepiej się zabezpieczyć i że w domu jest 100% bezpieczniej , że koła zdejmiesz , albo wyczyścisz przed "wprowadzeniem" go i że będzie stał u Ciebie w pokoju (chyba że masz mały pokój to odpada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, ile kasy chcesz przeznaczyć (lub już to zrobiłeś) na zakup tego roweru, ale jeśli rodzice faktycznie chcą stracić trochę kasy to proszę bardzo, trzymaj w piwnicy (dodam, że piwnice/klatki to chyba ulubione miejsca złodziei), nigdy mieszkając w bloku nie zostawił bym sprzętu na klatce czy w piwnicy) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...