Skocz do zawartości

[rower] Dobór roweru Crossowego 1000-2000zł


Purple

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pytanie które wyszło w praniu (sorry, że męczę ale muszę być pewien). Z tego co widzę pasuje dla mnie rama 19 (86cm noga, 185 cm wzrost) ale ktoś mi powiedział, że warto też pomyśleć o wadze a ważę nie mało bo 95kg. Czy jest sens brania większej ramy dla równiejszego rozkładu masy ? Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy jest sens brania większej ramy dla równiejszego rozkładu masy ?
 rozmiar ramy dobiera się pod wzrost bikera a nie pod jego wagę. Osoba która wazy 120 kg ma ze wzrostem 180 cm ma wybrać rozmiar 23" :icon_question:  Co do rozmiaru, jeśli lubisz pozycję bardziej wyciągniętą (sportową) to może zastanowisz się nad 21"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo lubie jak mi drętwieją dłonie a z tego co słyszałem w tego typu pozycji to właściwie norma ? Pierwszy raz zamierzam się na porządny rower więc nie wiem jak to jest. Na wszystkich które do tej pory miałem średnią przyjemność prowadzić przy większym pochyleniu dłonie mi odpadały. W sumie mój wzrost i długość nogi odpowiada na styk między 19 a 21 tylko teraz kwestia wygody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...