Skocz do zawartości

[13000-18000] Poszukiwany HT, 29er.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam, po 2 miesiacach jazdy na Epicu WC stwierdzam ze chyba na zjazdach brakuje mi skoku  :yucky:  Rower jest genialny bo wazy 9.5kg, pieronsko zwrotny i lekki na podjazdach wiec jak ktos sie waha to zapraszam na testy ale chyba skusze sie na Stumpjumpera 130mm bo to jeszcze jest jakis kompromis pomiedzy waga a komfortem na podjazdach do 15-20% (11kg z pedalkami), sadze ze 160mm to juz zbytnio sie do tego nie nada, ale wole posluchac Waszych opini bo widze jakie glupoty pisalem w marcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie do konca nie wiem czy taki maly, 35mm to spora roznica w skoku a czasami naprawde mi go brakuje, szczegolnie jak na 20% nachyleniu sa uskoki po 20-30cm, amor dobija prawie do konca chyba znow bede musial wypozyczyc na weekend FSR ze sklepu zeby to ocenic, ale cena dobra i rozmiar pasuje wiec kusi. Enduro nie chce bo to znow za duzo, rower za ciezki na podjazdy (prowadzic mi sie nie chce:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w stylu enduro a nie Spec Enduro :) Są/będą nowe Sjty 650B na 2016 , wyglądają ciekawie. Masz całą gamę fajnych endurówek na średnim kole ( nie mówię że tanich :P ) o nowoczesnym geo , skoku w  granicach 150 / 160 mm , z sztycą regulowaną itp itd . Ja cały czas się ślinię na Pivota MAch 6 w karbonie ....mniam :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur....piekny sprzet :) Pewnie trzeba by z USA sciagac, nie znam sie zbytnio na tego typu sprzetach, bardziej patrze na to pod katem okazji, a przy okazji jak sie naucze ogarnaic taki sprzet to kiedys kupie cos lepszego. Gosc jest ze szczecina wiec raczej po gorach nie smigal, pewnie tylko hopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 2 miesiacach jazdy na Epicu WC stwierdzam ze chyba na zjazdach brakuje mi skoku  :yucky:

 

A było posłuchać co pisałem i nie tylko ja :whistling:  Tu jest odpowiedz na te wszystkie dyrdymały jakoby w Beskidy full 100-120 mm był dobry.

 

Tak czy inaczej Spec ma fajne rowery w stylu Enduro i to powinno być to. Tylko nie ogarniam w jakim celu 29er??

 

Kolejna sprawa to nawet ich Enduro ani nie jest ciężki ani też nie ma problemu na podjazdach. Jedyny problem to wybór napędu bo tu leży sedno sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miales racje, nie zaluje epica bo swoje zadanie spelnia super i na pewno go zostawie ale brakuje tego o czym pisales ;/ apetyt rosnie w miare jezdzenia i poznawania nowych tras, czemu 29? Bo innych nie testowalem  :sick:  :laugh:, ale faktycznie musze to przemyslec i jeszcze troche poczytac a najlepiej znow cos z Concept stora pozyczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...