Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś:69 km ze średnią 26,2 km/h

 

Przed chwilą dostałem telefon od jednego z kolegów z którym dziś kręciłem,jakieś 30 minut po tym jak się rozstaliśmy miał poważny wypadek:kolano spuchnięte,coś z bakiem+rana na głowie..rower połamany.Wina kierowcy L'ki-wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta historia ! :D Polatałem po stawach , miałem z 50 km nagle pijany pajac mi wbiegł pod koła ... Ja na lewo w stronę słupa , naszczęście założyłem dzisiaj zacisk ( alivio 2015 bo deorka 596 się urwała , polecam ) wdusiłem klamkę to mnie przerzuciło ... poskładałem się wkur... na cały świat gdy nagle podchodzi ten chlejus i mówi , że w ramach przeprosin mi piwo da ... Wziąłem piwo i pojechałem .. Co się stało ? Zyskałem piwerko i ryskę na nowej kierze w anodzie ... 

 

Haha, jakieś wykopki urządzasz chyba ;)

A z Twojej historii przeczytałam, że "pijany zając" Ci wbiegł.

Może to dlatego, że jak jeżdżę sobie wzdłuż Wisły to bardzo często widuję zające, czasem się z nimi ścigam nawet ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spokojna jazda z narzeczoną. Dystans trochę ponad 46 km.

 

Dziwne dźwięki tylnego koła ogarnąłem dociągając delikatnie kilka luźnych szprych. Pomogło. Koło nie wykazuje widocznego mocnego bicia. Natomiast wczoraj w Kellysie mojej narzeczonej chyba odkręciła prawa miska suportu.

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak wieje że o jeździe rowerem , która da przyjemność można pomarzyć [emoji57] Korzystając z okazji dokręciłem prawą miskę suportu w Kellysie mojej narzeczonej. Po urlopie suport idzie do wymiany. Nie podoba mi się przerwa między miską, a mufą która ma ok 4 mm.

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro planuję zdjąć przednią przerzutkę i porządnie wyczyścić oraz nasmarować bo już mnie denerwuje. Raz wrzucam z 2 na 3 jest dobrze a raz łańcuch wchodzi na osłonę korby.

 

Dziś sprawdziłem luzy na łożyskach , amorku , wyczyściłem napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zamontowałem nowe gripy w rowerze mojej "żony", wyczyściłem i nasmarowałem łańcuch. Niestety rower cały dzień przestał, bo właścicielkę coś rozłożyło i jeździć musiałem sam.

 

Po południu pokręciłem trochę po okolicy. Dystans ok. 56 km przy silnym wietrze. Wydaję mi się, że dziś wiało bardziej niż wczoraj. Wg. komunikatu RSO prędkość wiatru wynosiła 11 - 16 m/s a w porywach nawet do 22 m/s. Wg. endo wiało z prędkością ok. 50 km/h. Momentami ciężko było na siodle się utrzymać [emoji57]

 

d352d3e89be88ca1ee073abda6802e56.jpg

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...