Skocz do zawartości

[rower] Specialized Sirrus Comp Carbon Disc


kenzo

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w sklepie Specialized, widziałem Carbony Sirrus Comp i Vitę Elite. Sirrus miał naklejkę na obręczy ERTRO 622x16 a Vita 622x21, trochę mnie to zaskoczyło w przypadku Vity, jednak w Vita opona jest wąska: 700x30c

Byłem z panną i skończyło się tak, że ja jeszcze nie kupiłe a ona wyszła z Vitą.. Wczoraj pierwsze 20km i nie mogłem jej dogonić na podjazdach.. Waga Sirrusa była poniżej 10 a Vity 10.2. W obu rowerach ograniczeniem jest rama a nie obręcz, myślę że max 1.35 może tam wejść, tak też powiedział sprzedawca i to też ponoć trzeba sprawdzić odrazu w sklepie, bo nie każda 1.35 wejdzie. Nam bardziej chodzi o to, żeby opona nadawała się też na chodnik i do lasu, gdzie na takich łyskach można odrazu się wywalić.

 

Jak będziesz wiedział, że Conti Cyclocross 1.35 wchodzi to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć ; ) I jak tam po tych kilku miesiąc zadowolenie z roweru, jest ok? Zastanawiam się właśnie nad zakupem Comp'a. Jaka jest różnica w ramie pomiędzy 8r, a 9r? Model z poprzedniego roku mogę mieć o 2k zł taniej, stąd mój dylemat. Czy można gdzieś w Kraku przymierzyć nowego Speca i urwać coś z ceny, czy pozostaje /katalog/? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...