Skocz do zawartości

[licznik]


Lyth

Rekomendowane odpowiedzi

No to jakieś 3 tygodnie temu kupiłem sobie licznik Shark za 10 zł (odebralem osobiście, więc nic nie dopłacałem), na początku nie mogłem go ustawić, tak kombinowałem, że wkońcu zawiesił się, resety itp. nic nie dawały. Rzuciłem nim o ściane :), naprawił się no i zaczełem go ustawiać... zegara po 1h bawienia się z tym &^&%^ nie udało mi się ustawić, więc postanowiłem zostawić tak jak jest... No i zaczęłem jeździć, rower mam jakiś miesiąc, a mój dystans ogóny wynosi 23 km... a dlaczego ? ciągle mi sie kasuje, po prostu każde przyciśnięcie jakiegoś nacisku kończy się resetem... dodatkowo, zdarza mi się osiągać prędkość 90 km/h (coś nie tak chyba xD) no więc szukam nowego licznika. Chętnie kupiłbym Sigma BC-906, no a na allegro kosztuje on 50 zł, dodatkowo do przesyłki muszę dorzucić jakieś 10 zł :/ no a chciałbym kupić ten licznik w sklepie w Krakowie. Jaki sklep polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys jednak zdecydował się kupić przez neta to polecam Formickiego (sprzedaje też na allegro).

 

http://www.formicki.webd.pl/catalog/produc...&products_id=97

 

Kupiłem właśnie 906 u niego i jestem zadowolony i z szybkiej obsługi i licznika. Wszystko oryginalnie zapakowane. Tylko wtedy kosztował 52 zeta a teraz 49.

Wątpie żebyś znalazł tak tani sklep na mieście. U mnie w Chorzowie ceny tego licznika sięgały nawet 82zl.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldie

powiem to co Caine - Formicki Bike - ceny niskie, szybka wysylka - bo w sklepie normalnie nie ma co kupowac - ja za swoja 1106 dalem 65 z przesylka a w sklepie kosztuje 89... sam zdecydujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojade na starowiślną, bo tam jest sklep Sigma, zobacze jakie ceny, jeszcze wstąpie do Mavericka bo słyszałem, że sprzęt tani jest, a jak nie będzie po przyzwoitej cenie to zamówie u Formickiego na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Objechałem większość sklepów, ale taniej niż 73 zł to nie znalazłem :/ Matrix-Tom oferuje przesyłkę za pobraniem za 9 zł, a Formicki-Bike za 13 zł, więc zamówiłem u Matrixa. Mam nadzieję, że niedługo będę się mógł cieszyć z nowego licznika Sigma BC-906

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta internetowego, musiałbym latać na poczte, wtedy za wpłatę na konto płacę 2,50 zł, a znając szybkość poczty polskiej, to na przesyłkę poczekałbym sobie 2 razy dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta internetowego, musiałbym latać na poczte, wtedy za wpłatę na konto płacę 2,50 zł, a znając szybkość poczty polskiej, to na przesyłkę poczekałbym sobie 2 razy dłużej.

 

Wystarczy zwykłe konto bankowe które można obsługiwać w trybie on line, np. Ing Bank Śląski ( jak ja) i wtedy przelewy robisz bez opłat. Jeśli robisz przelew w godzinach pracy to zaksięgują od ręki. W takim wypadku wszystko zależy od firmy w której kupujesz - czasami dostarczają na drugi dzień.

Swoją drogą HWDPoczta Polska (i każdemu monopoliście) :022:

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przed chwilka zamowilem sobie licznik sigma 1106 za 64zł (59zł +5zł koszt przesyłki) nie polecam kupowac licznikow w sklepie przynajmniej w Krakowie bo zawsze jest te 15-20zł drożej

Pozdrawiam

 

 

PS: a co do konta to polecam w 100% konto bankowe INTELIGO (bez niego ani rusz) placi sie 1zl za uzywanie karty i to sa jedyne koszty zwiazane z posiadaniem tego rachunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że ja mam 15 lat, a mój tata w sprawach konta internetowego ma trochę dziwne zdanie, nie pójdzie do banku i nie aktywuje sobie opcji przelewów internetowych, a dlaczego? Nie, bo nie! I koniec rozmowy.. Ehh, ale ten Matrix-Tom ostatnio mi napisał maila, że mam przygotować 55,50 zł, chyba się coś pomylił bo miało być 58 zł (za pobraniem jest 2,50 zł droższe). Ale co tam, najwyżej zarobie sobie na lody :)..

Pozdrower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...