Skocz do zawartości

[Rower] Rower górski mtb


MateuszL9

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, na rowerach ja się zbytnio nie znam, czasem pykne sobie na kole,  teraz pytanie czytalem tu u was cos na forum o jakich kasetach? Mógłby mi ktoś wyjasnic czym to jest lepsze od zwykłego napędu?

 

/edit 

 

czy ta Merida nie będzie lepszym rozwiązaniem? :) http://olx.pl/oferta/rower-merida-matts-40-jak-nowy-okazja-CID767-ID8h1kj.html#2db7e58b06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest. Nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale to raczej mało prawdopodobne. Jej trwałość zależy od użytkowania, jeśli kupisz ze dwa łańcuchy i będziesz zakładał raz jeden, raz drugi, to spokojnie przejedziesz na niej z 5000km, z resztą sama kaseta 8 rzędowa nie jest specjalnie droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, a moze kupic rower "typowo górski" (?) sory bo nie wiem jak to się nazywa ;D do 900 zł kupiłby jakis rowerek amor przód+tył przód regulowwany oczywiscie, bo mieszkam na wsi, a do miasta 6km a jak nie ma co robic w lato to by sie skoczylo, a ten górski rower miałby zapewne miekkie amorki wiec ciezko by sie po asfalcie jechało ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najwyższej klasy amor...ja bym brał chyba tego ramblera bo to zawsze nowe i na gwarancji a rowery w tym przedziale cenowym mają dość słabe komponenty wiec jak Ci padnie piasta czy suport top zawsze jest szansa ze Ci zreperuję bike za free:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz rację, każdy z podzespołów chyba z czasem mozna wymienic na "lepszy" ? Ale zastanawia mnie ta cena, choć nie powiem rower mnie zaciekawił, ale nie wiem jak to jest z zamawianiem poprzez ten portal. A co do ramy jeszcze jest ona wytrzymała czy średnio? I czy ten rower będzie lepszy od hexagona x2/x3/x5 ?

 

I nie ma tam znaczka "Gotowe do jazdy" To znaczy ze wsio suport, koła, kierownice, przerzutki itd bd musiał sam składac po przyjsciu paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę polecam, sam tam kupiłem Jamis'a Trail x1 za 715 pln :) na zimówkę i jest rewelacja. Jest to dobrze znana firma w Krakowie http://www.mudserwis.com, tz właściciel ten sam.

Sam się zastanawiałem nad tym Rometem ale cena Jamisa była górą. Jak się zarejestrujesz do newslettera przed zakupem to dostaniesz rabat 5% na pierwsze zakupy :)

Co do Hexagonów  to w X5 na 2014 jest v-brake. Zdecydowanie Rambler chyba że znajdziesz Hexagona x6 w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...