Skocz do zawartości

[Wrocław i okolice] Plany wycieczek i wypadów


Mixed91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jako, iż takiego tematu otwartego nie ma w naszym regionalnym, pozwoliłem sobie założyć. 

W temacie tym dodajemy posty z informacją o najbliższym zaplanowanych wypadzie rowerem dając szanse na zebranie towarzyszy na dany termin i trasę. Mogą to być krótkie wypady, jak również dalekie wyprawy. Proszę w poście umieszczać przewidziany termin, miejsce/trase docelową, czas trwania i typ wycieczki MTB/FR/DH/CC itp. 

 

Pozdrawiam

 

Pierwszy informuje, że planuje na tą sobotę 10 styczeń, około 9 rano niezależnie od pogody wybrać się do Sobótki pod górę Ślęzę autem i wjechać rowerem którymś ze szlaków, również pozwiedzać okolice, zjazd oczywiście też jest w planie :) Spotkanie pod górą, lub mogę z Wrocławia zabrać ze sobą ewentualnie max, 2 osoby i 2 rowery. Przewidziany powrót max do 17-18 godziny. Jak coś pisać na priv, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek start około 9 rano z Wrocławia, jade niezależnie od pogody do Sobótki pod górę Ślęzę autem, by wjechać rowerem którymś ze szlaków, również pozwiedzać okolice, zjazd oczywiście też jest w planie, cieższym szlakiem  :whistling:  Spotkanie pod górą, lub mogę z Wrocławia zabrać ze sobą ewentualnie max 2 osoby i 2 rowery. Przewidziany powrót max do 16 godziny. Jak coś pisać na priv, pozdrawiam  :teehee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...