Skocz do zawartości

[obręcze] DARTMOOR VooDoo vs Alexrims Dh19 lub Ace18


malenstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cześć

 

Mam do wyboru obręcze DARTMOOR VooDoo, Alexrims Dh19 lub Ace18 w dość podobnej cenie. Które z nich wybrać do jazdy zarówno po mieście jak i po lesie?

 

Pozdrawiam

Asia

Napisano

ja mam DH 19 i po 2400km wszystko jest ok, minimalne bicie może 0,5mm sie utrzymuje, ale było takie od początku bo koleś cos nie bardzo sie postarał jak koła zaplatał. Ogólnie daje im w kość w górach, po kamieniach, korzeniach i nic im nie ma, także polecam :)

Napisano

katalogowo:

DH19 - 529g

ACE18 - 460 g

VooDoo - 600 g

Wszystkie 3 komory. Dartmoora VooDoo sam posiadam w rowerze do skoków na przodzie. Wytrzymuje wiele, lekkie bicie złapała po nieudanym 360.

Napisano

Voodoo jest raczej lekką obręczą do grawitacyjnego rowerku. Dh19 od Ace18 różni sie też bokiem pod V-ke obrabianym CNC. Zapewnia to lepsze hamowanie. Bok CNC ma też Dartmoor.

Pewnie nie jesteś ciężką osobą więc jeśli używasz tarcz, weź obręcz lżejszą czyli ACE18

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...