Skocz do zawartości

[2200] rower cross


turkov

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

długość nogi od strony wewnętrznej do krocza 83cm, coś króciutkie te nóżki; )
 Dobrze zmierzyłeś nogę :icon_question:  Ja ze swoim wzrostem 180 cm i 85 cm noga ujeżdżam rozmiar 21'. Według mnie 19' będzie za krótka. Moim faworytem jest Orkan, nastepnie Northec i później Kross. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rozmiarami to różnie bywa. Lepiej samemu sprawdzić różne warianty niż potem żałować. Ja kupowałem rower 2 tygodnie temu i obaj sprzedający powiedzieli mi "na Pana wzrost L (21) będzie idealny". Mam 188cm wzrostu i jak duże zdziwienie było na twarzach sprzedających kiedy to L-ka okazała się mała. "Mało kto ma tak długie nogi przy takim wzroście" tyle usłyszałem od jednego Pana i aktualnie jestem w posiadaniu XL, która w teorii nie miała prawa bytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobrze zmierzyłeś nogę :icon_question:  Ja ze swoim wzrostem 180 cm i 85 cm noga ujeżdżam rozmiar 21'. Według mnie 19' będzie za krótka. Moim faworytem jest Orkan, nastepnie Northec i później Kross. 

 

Ten Northtec to jest model z 2015 ? Pytam bo w tej samej cenie jest co z 2014 tzn na razie chyba jeszcze nie jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten Northtec to jest model z 2015 ?
 Tak, porównywałem specyfikację to ma klasę wyżej korbę.

 

Pytam bo w tej samej cenie jest co z 2014 tzn na razie chyba jeszcze nie jest dostępny
możesz dowiedzieć się u źródła, napisz lub zadzwoń do nich, może będą już znali termin "premiery' :P  nowego northeca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciężko się z nimi dogadać(tymi od northteca) niby już jest ale w sumie to go nie ma ale niedługo powinien być i taka to rozmowa.

Poza tym dostępny pewnie tylko przez neta ,

Stąd mam prośbę o porównanie rowerów unibake zethos 2014 z unibake viper gts 2014 z cube curve pro 2014 który to cube najbardziej mnie się podoba i będę miał okazje go niedługo obejrzeć i przymierzyć się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No tak ale raz że nie mam możliwości przymierzyc się do niego
  http://www.unibike.pl/dystrybutorzy.php

 

 

jest droższy sporo.
Zethosa z 2014 ciężko będzie Ci trafić, droższy to na pewno jest z 2015r

 

A ten cube jest wart swojej ceny ?
tak średnio <_< Zamiast tego Kubusia wolałbym tego Evado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kross nie ma ramy 23 , obecnie ujeżdżam co prawda górala na 21 i jednak jest nieco przykrótki , a zethos fakt ciężko w stacjonarnym znaleźć sklepie , a jak jest to sporo więcej niż te 2,5tyś ,cube ma rame 62 cm , szkoda że nie wiele informacji w necie na temat tego modelu ,ale jak już są to raczej pozytywne.


A nowy northtec będzie w połowie marca dostępny za 2100zł.To chyba jednak lepiej dopłacić te 350zł i brać cube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będę również mógł obejrzeć i przymierzyć caledona tyle że pod koniec marca w sochaczewie ma być i pytanie czy cube jest wart dopłacenia tych 350zł zł ? w razie coś to brać jednak caledona czy zostać przy cube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...