Skocz do zawartości

[rower] Canyon Grand Canyon AL 5.9 2015 - czy coś innego w tej cenie


ciechurka

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie mogę znaleźć rozmiarów ramy KTM, Canyony maja długą ramę...

 

W zestawieniu które sam podałeś jest długość ramy KTM 19" , i wynosi ona - tyle ile tam napisali. Są tam długości wszystkich rowerów z zestawienia ... Kross powinien być w zestawieniu w rozmiarze - M, ten rozmiar jest odpowiednikiem 19" (czyli pozostałych rowerów) .

Cube 19" ma rozstaw kół 1111 mm - czyli niby rama dłuższa niż Canyon, a zarazem krótsza (niby dłuższy a żwawszy) :whistling:

Żeby kupić rozsądnie, trzeba się do tych rowerów przymierzyć i wybrać optymalny. W dodatku w zestawieniu ą pomieszane rowery na kołach 29" i 27,5" ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów po dłuższej przerwie. 

 

Powiem tak: MAM!!! Dziś zakupiłem Silverback Sola 2. Pośmigałem chwilkę bo na dłużej nie miałem czasu a i pogoda też niezbyt specjalna. Rowerkiem jeździ się świetnie. Jestem bardzo zadowolony:) Bardzo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam, dam:) Niestety zrobiło się ciut więcej niż 7 do zrzucenia ale uda się na pewno. Teraz muszę o butach i o pedałach pomyśleć ;)

 

Szczęśliwego Nowego Roku dla Wszystkich!!! Szampańskiej zabawy życzę i małego kaca jutro:) Dużo zdrowia i jak najlepszych wrażeń z jazdy w 2015 roku.

 

Jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...