Skocz do zawartości

[kask] rozmiarówka firmy MET


snack

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie rozmiarów kasków firmy MET, a w szczególności modeli veleno lub anaxagore

występują one w 2 rozmiarach M i L

moje pytanie brzmi - czy te rozmiary różnią się tylko rozmiarem skorupy a uprząż wewnątrz jest taka sama?

bo mierząc sobie głowę wychodził mi rozmiar M, a jak założyłem L na głowę to pasował tyle że w lusterku wyglądał na ogromny. Niestety M nie było w sklepie aby przymierzyć, a wolałbym mniejszy kask troszkę (głowę mam chyba raczej mniejszą, nie jakąś dynię) Więc jeśli uprząż wewnątrz obu jest taka sama to wolałbym ten mniejszy kask (kupibym go sobie bez mierzenia w necie)

 

troche namieszałem ale mam nadzieje że wiadomo o co chodzi :)

 

jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, albo pracuje w sklepie i może porównać :) to proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu chciałem sie spytać o jeden kask bo mam okazje kupna. Jest to MET ANAXAGORE jedynka ( żółto szary ). Jeżdzony 3 lata i mam okazje kupna go za około 100zł. Opłaca sie ??

Z którego to roku kask i czym sie rózni anaxagore 1 od 2 ? 1 lepszy czy 2 ? I czy lepiej kupić ten kask czy jakiś inny bo to ze jest uzywany to nie mi nie przeszakdza ale uzywane kaski moga miec jakies chyba wady jak np. wytrwałość tak ?

Kask wyglada tak jak w załączniku niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...