Skocz do zawartości

[sklep] rowery z Singapuru


Robert1968

Rekomendowane odpowiedzi

@triper Tu nie chodzi o oburzanie się czy walkę ze sprzedawcami, bo każdy zdrowo myślący wie, że to jak walka z Hydrą między wiatrakami. Starajmy się jednak wyrobić zdanie "nie dla oszustów" i potępiać wszelkie pytania, czy aby na pewno nie warto takiego produktu kupić oraz próby uzasadnienia takich zakupów. Da się z zegarkami, da się z piórami, więc czemu i na naszym poletku nie spróbować.

 

Ale odeszliśmy trochę od głównego nurtu tematu i wypadałoby wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary... Jakiś dziwny jesteś. Microsoft ściga takie takie rzeczy. Producent tej ramy tego nie robi.

To było do mtbikeera. A teraz ogólnie do wszystkich, jestem przeciwny replikom. Ale to wina nabywców. Każdy na siłę szukam żeby tanio było. Jest popyt to rynek odpowiada podażą. Nigdy nie kupiłem podróbki i nie kupię. Dotyczy to każdej rzeczy. Jak mnie nie stać to kupuję mniej wypasioną oryginalną rzecz. Kiedyś były Nq allegro kierwonice truvativa karbonowe... Tanie :-). Potem pękały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, trzeba być burakiem żeby kupować podróbki sprzętu rowerowego. No chyba że ktoś jeździ po bułki do sklepu. W tym wypadku jest już całkowitym burakiem. Bo na takie okazje są przepiękne rowery miejskie, holendry, cruisery... A do sprzętu który się katuje trzeba zakładać części oryginalne. O ile się jeździ naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...