Skocz do zawartości

[1500-2000]MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post tu i pewnie kolejny podobny to wielu w tym temacie, rower górski do 2000zł. Mieszkam koło Bydgoszczy więc mam fajny teren do jazdy, ścieżki i drogi z małym ruchem, ale lubię zjeżdżać z utartych dróg czasem nawet w ciężki teren. Mam 15lat i nie zawsze mam czas na jazdę ale jak się z kolegami dosiądziemy to 30-40 km zrobimy. Chciałem kupić sobie coś lepszego. Oszczędzałem i mam 1700, resztę dostane w prezencie od ojca. Poprzedni rower nie był zły i naprawdę dobrze się nim jeździło Kands Enerdy z 2010, niestety był ciut za mały bo mój wzrost to 192cm. Ale koniec o mnie, to nie biografia tylko prośba o polecenie czegoś, Myślałem o rozmiarze koła 27,5 ale fajny na 26" też wezmę, patrzyłem na Limbera Tiesso 27,5", Northtec Makalu, lub nowego Kandsa Energy i lekko go "podrasować" oczywiście nie samodzielnie. Licytowałem też używanego Bulls Boa na wypasie z 2011 ale 2200 to już nie dla mnie. Ale to tylko takie przypuszczenia, jestem skłonny na każdy dobry rower, a was proszę o najlepszy wybór. Czym jeździliście, co wam się podobało lub jeśli macie coś używanego z pewnego źródła też się połaszę :thumbsup: Proszę o pomoc...

 

P.S. Jeśli coś zrobiłem źle to proszę o zwrócenie uwagi bo jeszcze nie do końca obeznałem się z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten A5 jest za drogi. Rowery używane kupuje się osobiście ze względu na moźliwość ich obejrzenia. Hexagon x9 jest mniej więcej na poziomie mojej najtańszej oferty tylko że on jest na kołach 26" a moje propozycje sa 29". Ten najtańszy silverback vida4 ma lepszy amortyzator i lepsza korbę, hexagon zas ma lepszą przednią przerzutkę i manetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dozbierać do silverback-a, amortyzator w tym krossie ma cieńkie górne golenie 28 mm do roweru górskiego powinno być 30-32 mm reszta osprzętu jest dobra. W siilverback-u sola3 amortyzator jest powietrzny z goleniami 32 mm więc będzie sztywniejszy od tego w krossie. Napęd ma troche słabszy od B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Pracuje w sklepie rowerowym i mamy teraz wyprzedaże i mam troche wolną rękę co do dawania rabatu. Jako że jestem długo na tym formu często tu ludzią pomagam. 

Pracuje w sklepie Krossa mogę Ci zaoferować bo został nam ostatni Kross Level B3 2399 zł w detalu mogę Ci go zrobić za 1940 zł (oczywiście faktura/paragon gwarancja 2 lata od krossa i 2 lata od naszego sklepu na bezpłatny serwis. 

Jakbyś był zainteresowany to pisz ! :) 

Pozdrawiam Rafał Pruciak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałeś mnie rafalek, Pytanie Gdzie znajduje się sklep ? Czy ma jakąś stronę internetową ? I czy może masz do zaoferowania wyższy (lepszy) model Krossa ale starszy(rocznik np.2013)? Bo pomimo tego że B3 nie jest zły jak każdy Polak chce więcej. Tak więc Silverback, Kross B3 i Kross B6 2013 (negocjuje z jednym sklepem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...