Skocz do zawartości

[klub rowerowy kielce] jak dołączyć do klubu


kal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jeżdżę już bardzo długo na rowerze mtb i chciałbym zacząć brać udział w zawodach i treningach. Mieszkam w Kielcach, więc zastanawiałem się nad MKS Cyclo Korona Kielce. Powiedzcie mi jak do takiego klubu dołączyć, czy to kosztuje i ile, a także proszę o inne cenne informacje na ten temat(może polecacie inny lub coś w ten deseń, co trzeba mieć itp.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluby nie zawsze mają jakieś opłaty członkowskie czy coś. Często też nie mają normalnego trenera, sam na facebooku zostałem zaproszony do "klubu" który nie miał żadnego trenera czy siedziby. Po prostu jak chcieli gdzies jechac to sie skrzykują na facebooku i jadą. Jak trzeba na jakiś maraton podwózke to robią składke i jadą.

Na facebooku znalazłem adres klubu który podałeś: ul. Szczepaniaka 29, 25-118 Kielce, jak będziesz miał czas (najlepiej w typowych godzinach pracy) to podjedź tam i zapytaj się. Jeśli nie znajdziesz czasu to jest jeszcze e-mail: mks.cyclo.korona@gmail.com

 

PS. Podstawą jest mieć dużą motywacje chęci, zapał, no i kask rowerowy bo bez tego to sie nie obejdzie. 

Pamiętaj że na markokeszu ciężko będzie przejechać maraton w jednym kawałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...