Skocz do zawartości

[kierownica] Ustawianie kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

WItam. NIe wiem w jakim dziale założyć ten temat , ten jakoś najbardziej mi pasował do tematu . A więc : Jak ustawić koło i kierownicę aby było równo ? Tzn. mam problem z ustawieniem kierownicy . Albo ustawię tak że jeżeli kierownica jest prosto to koło jest delikatnie w lewo lub w prawo . Jeżdże dużo na kole (stunt itp) . I nawet delikatnie złe ustawienie mi przeszkadza ;/ 

Jaki macie sposób na poprawne ustawienie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajesz normalnie trzymają rower między nogami, ustawiasz mostek równo względem ramy a potem koło względem mostka i ramy. Najlepiej zamknąć jedno oko i patrząc czy po lini prostej względem mostka i ramy koło nie wystaje bardziej na jedną stronę. Ostatnio sporo grzebię przy rowerze więc przerabiałem to już wiele wiele razy i zawsze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobny problem.

Doszedłem do wniosku, że w poprawnym ustawieniu przeszkadzało mi mocowanie lampki, która jest tuż przy mostku z lewej strony. Zdejmij ewentualnie wszystkie akcesoria z kokpitu, wtedy nic nie powinno przeszkadzać i przekłamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...