Skocz do zawartości

[Zakup] Przymiarki do kupna pierwszej szosówki


Pegieton

Rekomendowane odpowiedzi

Goscie z Merlina napisali,ze na ich stronie wszystkie produkty sa juz w mozliwie najnizszych cenach i nie daja znizek.

 

Tak wiec na polu bitwy pozostal jedynie haibike challenge rc. Jeszcze dokladnie przeszukam internety w poszukiwaniu konkurenta, jesli macie jakies pripozycje to walcie smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Pegieton

Nie rozumiem, dlaczego nie chcesz Kaffenback'a do swoich potrzeb, ale skoro się tak uparłeś na ten węgiel, to tutaj masz Gianta Defy 3 za 900 funtów, a tutaj TCR 3 za 850 (ale tylko w Lardżu).

Jest jeszcze Ribble Pro Carbon za 832 i Dolan L'Etape za 850, ale w tej cenie (w obu przypadkach) niestety tylko na Sorze. Pamiętaj też, ze poszczególne komponenty napędu będziesz wymieniał w takim przypadku najprędzej. Oczywiście, jeśli rama wcześniej nie strzeli. :)

Ramy węglowe z najniższych półek cenowych nie są niestety najwyższej jakości. W przypadku Kaff'a takie zmartwienie Cię nie dotyczy.

Gdybym jednak miał wydać w obenej chwili 4k na rower szosowy (na bardziej ściganckie potrzeby), to wziąłbym chyba tego Canyona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kaffenbacka, bo po głębszych przemyśleniach dotarło do mnie, że oprócz trzaskania kilometrów chciałbym pojeździć też bardziej sportowo. @@michalpv2, Tak, chodzi o tego Haibike.

W przypadku Focusa Cayo nie zejdą nic z ceny, a tego Haibike proponują mi za 3900.

 

Co myślicie o zakupie tego Haibike i wymianie kół za jakiś czas na lepsiejsze?

Razem z rowerkiem kupię u nich trenażer, kask, licznik, może coś jeszcze więc liczę na jeszcze większy rabat.

Jaki wentyl jest w tym rowerze? Zależy mi na samochodowym, wiecie.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij - w szosie będziesz mieć Presty (nic ci nie broni wozić w kieszeni adapterek do Schradera.

 

 

Haibike wydaje się też dobrym wyborem - czytałem jakieś niemieckie testy - czy też te z Bikeradaru; sam zastanawiałem się nad SL ale bałem się, że będzie za mały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak na to odpowiedzieć - ale kompletna grupa 105 5800 (11-tka) w Merlinie 1700 zł vs 1300 za Tiagrę 4600 (inna rzecz że to stara Tiagra, 4700 nie ma już tych cyngli na kciuk).

 

Jeśli teraz nie masz budżetu na 105, to kup coś z lepszą ramą; Tiagra nie jest znowu aż taka zła - a możesz to potem sukcesywnie wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...