Skocz do zawartości

[rower] Kross, czy Unibike + opinie i geometria


Danio6477

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Który rower jest lepszy? 

 


 

2. UNIBIKE Fusion Disc - http://www.unibike.pl/fusiondisc.html

 

 

- Macie któryś z nich? Jakieś opinie?

 

- Który lepszy?

 

- Jak oceniacie geometrie ram tych rowerów? Która lepsza?

 

Moje parametry:

wzrost: 175 cm (ale 16 lat, więc może jeszcze troszkę urosnę...)

waga: 55 kg

długość nogi (do kroku): 80 cm

 

- Co do Krossa... Znacie ten sklep? Zauważyłem, że na zdjęciu mają inne malowanie ramy, niż na oficjalnej stronie:                                                                                           http://www.kross.pl/pl/2014/mtb-xc-275quot/level-r3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudserwis/dobrerowery jest dystrybutorem Krossa w Krakowie. Chyba jednym z wiekszych, o ile nie najwiekszym. Czesto maja jakies edycje "limitowane" niektorych modeli (np. tarcze tam, gdzie sa v-ki, etc), podobno oficjalnie przeznaczone na inne rynki. Jezeli nie jest to tylko korekta zdjecia (chociaz mam watpliwosci - gripy innego koloru), to nie zdziwilbym sie, gdyby mieli tez jakis inny wariant kolorystyczny. Warto ich podpytac o nizsza cene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica może wynika z korekty fotek? Trochę inny odcień zieleni po prostu :)

Tutaj masz lepszą ofertę i rower wygląda jak na stronie Krossa: http://www.top-narty.pl/rowery/mtb-hardtail/level-r3-detail

 

Biały kolor nie za bardzo mi odpowiada niestety...  A z zielony/czarny/niebieski jest tylko w rozmiarze L na 2399 zł :/

Ja bym szukał rozmiaru S.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tego Kross'a Level R3. Mam 174cm wzrostu, długość nogi 81cm  i wagę zbliżoną do Twojej i wybrałem ramę M czyli 19" i jak dla mnie bardzo wygodnie się jeździ. :)

 

To mi trochę w głowie namieszałeś, bo byłem przekonany, że dla mnie rama 17" jest odpowiednia....

 

 

 

A to wiadomość jaką dostałem od mudserwis.pl, oczywiście nie odpowiedzieli na wszystkie pytania... m.in. o malowanie roweru...

 

Dzień dobry!

Podpowiem, że jedynym sposobem obniżenia obecnie obowiązującej ceny jest zapisanie się do newslettera na naszym drugim sklepie internetowym tj www.dobrerowery.pl

Po rejestracji na skrzynkę otrzyma Pan kod rabatowy dzięki któremu może Pan dodatkowo obniżyć cenę wszystkich wybranych artykułów o 5%. W razie pytań pozostaje do dyspozycji. Tak , to jest wersja roweru przeznaczona na rynek krajowy.

 

Pozdrawiam

M..... D..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować poprzedniego postu, więc piszę nowy...

 

Oto odpowiedź, jaką dostałem na 3 zapytanie dotyczące malowania roweru od mudserwis.pl...

 

 

Rzeczywiście, zdjęcia nieznacznie różnią się głównie jeżeli chodzi o odcień zielonego, w rzeczywistości malowanie roweru jest bardziej zbliżone do tego ze zdjęcia na stronie producenta.

Pozdrawiam
M..... D....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...