Skocz do zawartości

[zakup] rower 29 Full (FS) nowy lub używany do 4000 zł, mongoose salvo 29


StRaDiVaRiUs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam dla siebie koła 29" pod wzrost 193 cm. Mój budżet to max 4000 zł, koniecznie potrzebuje fulla (główne trasy to Karkonosze, Góry Izerskie). 

 

Znalazłem kilka ciekawych opcji w necie, m.in: Mongoose Salvo Comp 29, mogę wziąć nowy za ok. 3200 zł, co o nim sadzicie?

 

http://www.mongoose.com/usa/salvo-comp-29

 

W zeszłym roku po 3700 była też Kona Hei Hei 29, ale nie wiadomo czy w tym roku będzie można też ją kupić za taką kasę. 

 

 

Opcją jest także składanie samemu, ale nie mogę znaleźć przystępnej cenowo ramy. 

 

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to poproszę :)

Edytowane przez StRaDiVaRiUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4000zl nie dostaniesz pozadnego fulla nowego na pewno. To co podales rewelacyjne nie jest, slaby amortyzator, osprzet tez nie najlepszy. Najlepiej szukaj uzywanego, nawet 26", ktore bedzie duzo lepsze, bo wiele ludzi przesiada sie na wieksze kolo i sprzedaje stary sprzet. Ewentualnie kup ht, za tyle mozna wyrwac cos z reba i osprzetem na poziomie slx. Podsumowujac, albo kupujesz uzywke, albo ht. Oczywiscie mozesz kupic nowego fulla, ale wg. mnie to nie bedzie mialo sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc nowe raczej odpadają, ale przyjmę też opinię innych.

 

Co do koła 26" to nie chcę, jeździłem i chcę spróbować 29", bo wydaje mi się że te koło jest właśnie dla mnie stworzone (193 wzrostu, wieczne problemy na podjazdach przez wielką ramę, brak stabilności przy stromych zjazdach).

 

Co więc polecacie używanego w tych pieniądzach??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...