Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mój debiut na zawodach-Czasówka Włościejewki 20,3km

Dojazd-21,85km avs 25,2km/h

Rozgrzewka-8,12km avs 23,6km/h

Czasówka-20,3km 36,29km/h 

Dojazd do domu+rozjazd 37,36km avs 28km/h

oficjalnych wyników jeszcze na stronie nie ma,ale myśle że będzie coś koło 8-10miejscaicon_wink.gif

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, już wiem czemu lepiej mieć ogolone nogi :) Kolejna gleba w tym sezonie tym razem na moim ht na trasie DH Mosorny Groń źle poleciałem dropa i dosyć mocna gleba na plecy ( bez zbroi byłem bo ciepło ) Jedno kolano zdarte, w drugim skóra przecięta i chyba wybity kciuk :(

 

Wczoraj - 47km szosą :) 

Dziś - 11 zjazów z Mosornego Gronia trasą DH pucharówka i dziś jeszcze sobie zamówiłem pierwsze SPD ( w czwartek maja być )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 14 dni 1004 km, a w całym roku 7700 km i ponad 38 km w pionie. 

Spędziłem piękne wakacje na Pojezierzu Drawskim - cudne miejsce, bardzo pofałdowane, malownicze i wspaniałe do jazdy. Poznałem kilku kolarzy i rowerzystów z okolic Drawska, Złocieńca i Połczyna. Z żoną i dzieciakami pojeździliśmy troszkę po lasach.

Jutro jakaś zwykła poranna jazda, potem wypad do sklepu po owijkę, łańcuch, benzynę ekstrakcyjną i inne drobiazgi, a potem już niestety powrót do codziennych obowiązków.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wybrałem się do IKEI ale droga nie jest zdecydowanie rowerowa. Przejechałem się przy okazji z Oliwy do Osowy (Gdańsk wie o jaką słynną sprzeczkę rowerzyści kontra Rada Miasta chodzi o która był nawet reportaż na TVN) w taki sposób jak to obecnie sugerują znaki czyli dojazd ścieżką która nagle się kończy i dalsza jazda jezdnią. Szkoda że nikt z Rady Miasta nie przejechał się tam ze mną (a to była niedziela i tak był mały ruch na drodze) to by zobaczyli co takiego zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...