Skocz do zawartości

[rower] Kands Maestro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przymierzam sie do kupna roweru trek/cross do 1500 - 2000 PLN. Wpadl mi w oko polecany tutaj Kands Maestro. Niestety zakup tylko przez internet gdyz nie ma go w sklepach w moim miescie. Moze to glupie pytanie, ale czy dam rade sam zlozyc ten rower i wyregulowac zeby byl gotowy do jazdy?

Czy jest do niego mozliwosc podpiecia bagaznika i oswietlenia pozniej? Chcialbym go rowniez uzywac na wyprawy kilkudniowe.

 

Jeszcze myslalem o Kellys Axis lub Kross Evado, ale ten drugi chyba nie zbiera dobrych opinii (Evado 2.0) gdyz podobno ma slabsze komponenty i hamulce tarczowe w nim to nieporozumienie.

 

No i Kands bije je cenowo, wiec moze nie warto przeplacac?

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Edytowane przez demaio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zamontować. I da się złożyć spokojnie:

 

 

Ja też pierwsze rowery składałem z zerowymi umiejętnościami technicznymi i jedynie wsparciem artykułów w necie/regulowałem z youtubem.Bagażnik i oświetlenie (jak rozumiem bateryjne) też da się zamontować.

 

Z Kellysów masz bardzo dobre Cliff 60 i 90.

 

Jest jeszcze Unibike Crossfire, Medano Vanity vt3 i Northtec Caledon DB

Edytowane przez Tadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tadeus! 

 

Dzieki za odpowiedz i linka do filmu. Jednak sklaniam sie ku Kands Maestro (cena). Tamte pozostale rowerki troszke drozsze w okolicach 2000 PLN.

Jeszcze przegladajac allegro wpadl mi w oko Ferrini Faster, cena atrakcyjna jak Kandsa i ladnie wyglada.

Myslisz ze to dobry rower czy raczej nie bardzo?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4387803905&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...