Skocz do zawartości

[Warszawa] 03.07 skradziono Focus Mares


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

byc moze ktos z was wie, czy jest sens robic cos takiego, w razie czego puszczam w swiat i prosze o rade, gdzie / na jakich grupach zapostowac - moze ktos, cos, allegro, gieldy, itp...
- ukradziono mi rower: biala crossowka Focus Mares, aluminium, widelec carbon, osprzet 105 (duzo wiecej nie wiem, kupowalam uzywany)... zalaczam zdjecia i info o modelu - charakterystyczne bylo to, ze jest on dosyc "maly" (rama s, lub nawet xs); roznica wzgledem zdjec - mial pedaly zwykle / "noski" + licznik na kierownicy... ukradziony 03 lipca, zlodziej wyjechal nim z osiedla ok. 21.57, na u;. Orlowicza; Powisle, budynek ul. Kruczkowskiego 6c.. zrobilam na nim moj pierwszy 1/4IM i zdazylam bardzo polubic... wiecie, jak to jest... dzieki z gory za wskazowki / sugestie - choc nie wiem, czy to ma sens (tak, zglosilam na policje, nie - nie byl oznaczony)...

focus coski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikergonia, trzymam kciuki za odnalezienie i schwytanie parszywych złodziei, sam dwa dni temu straciłem dwa jednoślady na Pradze Południe, info w wątku tuż pod Twoim. Co można zrobić? Pokręcić się po okolicy, sprawdzić, czy nie ma gdzieś prywatnych kamer (np. nad wejściami jakichś banków, sklepów, itd.), rozdać ulotki ze zdjęciem roweru, przeanalizować trasę, którą człowiek mógł z rowerem zwiać i na tej trasie poszukać śladów (jakaś lampka, jakieś elementy roweru, może coś odpadło, może coś wyrzucił po drodze do kosza lub w krzaki), wrzucić do znajomych na FB (ja takich rzeczy nie prowadzę, więc musiałem polegać tylko na tym, co wrzucili znajomi na swoich profilach), spróbować wrzucić na wykop, itd. - Trudno powiedzieć, czy to coś da - ale na pewno ma się poczucie, że "coś się zrobiło" w tej sprawie... Powodzenia i trzymam kciuki!

 

PS: Przejść się po lomardach i komisach, odwiedzić bazary, szukać ogłoszeń w internecie z podobnym rowerem lub jego częściami (serwisy aukcyjne, itp.)

Edytowane przez mechanizm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...