Skocz do zawartości

[max 3000] MTB 29 Shockblaze vs Unbike


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To może ja coś od siebie dodam - w maju nabyłem R7 Race w cenie ok. 3200 tylko że 27,5" (nie wiedzieć czemu 27,5" jest o 100 zł droższy od 29" - życie).

Generalnie z roweru jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić - choć nie mam pkt. odniesienia bo to mój pierwszy poważniejszy rower.

Z bolączek które się przytrafiły... po utopieniu go w błotopodobnym czymś (oczywiście został porządnie wyczyszczony i oddany na serwis w celu wyczyszczenia tego czego ja nie wyczyściłem) pojawił się bardzo irytujący dźwięk - takie pyknięcie, którego przyczyna okazała się trudna do zidentyfikowania. Po wykluczeniu wielu elementów i wymianie suportu okazało się że przyczyna to... pedała - tragiczne! ;) Osobiście wolał bym żeby przy sprzedaży nie były w zestawie - przynajmniej wiadomo by było co jest najsłabszym elementem wyposażenia :)

 

Reasumując - naprawdę fajny rower, dający dużo frajdy z jady (chyba) w rozsądnych pieniądzach. Aaaa i bardzo fajnie wyglądający!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...