Skocz do zawartości

[amortyzator - zakup]


stypa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam roweryk KELLYS OXYGEN 2009 z amorkiem RST GILA...Raczej mozna powiedzieć wyrobem amortyzatoropodobnym :)

Powoli odkładam sobie drobniaki na jakiś nowy amortyzator.

Trochę się orientowałem w temacie i z tego co zauważyłem to jest obecnie problem z zakupem amorka pod V-brake.

 

Czy możecie mi polecić jakiś fajny i za rozsądne pieniądze amorek?

Mój budżet to około 400-500 zł... Czy za te pieniądze w ogóle kupię amorka który będzie amorkiem a nie produktem który tak tylko wygląda ?

 

Ważę 75 kg

Roweru używam jako moje hobby. Nie ścigam się, nie jeżdżę na bardzo wymagającym terenie. Raczej polne drogi i trochę lasu.

 

Podpowiedzcie mi czy warto "pchać" się za tą kasę w amortyzator czy lepiej sobie zakupić "sztywniaka".

Więcej niż 500 zł nie chciałbym wydawać bo jak widzicie sami rower też nie powala na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, tu masz propozycje odnośnie nowych do 500 zł:

 

http://allegro.pl/nowy-amortyzator-rst-omega-rl-1-1-8-manetka-i4310245886.html

 

http://allegro.pl/sr-suntour-raidon-l-o-100mm-new-design-super-i4348841258.html

 

Jeżeli nie chcesz pakować kupy kasy a chcesz mieć coś co nie jest atrapą ale chcesz mieć nowy to coś z tego, z czego ten raidon jest tańszy a też spełnia swoje zadanie całkiem dobrze jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny, a rst też jest całkiem fajną propozycją lecz no za całość kasy przeznaczonej + musiał byś dołożyć kilka zł na przesyłkę, ale też powinieneś być zadowolony, to nie są te stare rst o których mówili radziecki sprzęt terenowy, to działa i nawet całkiem dobrze, a co do roweru to każdy jeździ na tym co ma ;), kilka rzeczy w nim wymienisz w tym amor i się możesz zdziwić ;) to co masz to dobra baza do zrobienia przyjemnego i wygodnego roweru zarówno na pola jak i las i ścieżki rowerowe ;) poza tym to nie rower zapodaje ale noga narzuca tępo ;), możesz jeszcze popatrzeć za używanymi amorkami ale z tym to sam jak wiesz pewnie różnie ;) lecz no można wyrwać  ciekawe za przyzwoite pieniądze ;) Pozdro rower ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...