Skocz do zawartości

[odpowietrznik] w hayesie 9


Pawel9016

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio bawilem sie hamulcem noi wylalo mi sie troche plynu (odkrecilem zbiorniczek wyrownawczy i wyalo mi sie)dzisiaj dostalem plyn d3 jnie wiem co to jest noi chcalem nalac ale zjechal mi sie gwint w obydwu srobkach co trzymaja nakrywke no wiec zaczalem odpowietrzac poprzez ta czarna zaslepka na zbiorniczku ale ta gumka co jest pod ta plastikowa zaslepka rozpadla mi sie;/ i tutaj jest problem...gdzie moge taka kupic..ogolnie da sie jezdzic plyn nie wycieka ale chce to zrobic tak jak bylo kazdy kto ma hayesa 9 wie o jaka gumka chodzi i jeszcze jedno... nie mialem plynu to nalalem troche finish line do lancucha :) nie popsuje mi sie hamulec od tego ?? :) i jeszcze jedno wiem ze nie uzywalem fachowych pojec ale nie wiem jak sie niektore rzeczy nazywaja pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dolać jeszcze soku truskawkowego :excl:

Wygląda na to, że urwałeś "kominek" membrany. Membrana (wraz z paroma elementami dodatkowymi) jest do kupienia w wielu sklepach. I radziłbym jeszcze wymienić cały płyn robiąc to porządnie i używając śruby odpowietrzającej przy zacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...