Skocz do zawartości

[rower] Cube LTD 29 Blackline vc LTD Race 29 Blackline.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni rowery poruszane, temat zakładany z pracy, czas mam do jutra jak wstanę.

Czy warto Waszym zdaniem dokładać do wersji Race 500zł, skoro różnice jakie zauwżyłem to piasty, korby i hamulce?

Nad korbami się nie zastanawiam, ponieważ wspomniane Deore pracowało w fullu i spisywało sie znakomicie.

Pozostaja piasty SLX HB-M675 vs  XT HB-M785 , nie użytkowałem ich nigdy, nie wiem czy są istotne, zauważalne różnice w wytrzymałości.

Największy problem to hamulce  BR-M395 vs Deore A-M615, za każdym razem wpierw dane sa z modelu LTD, drugie to Race.

Zaznaczam, że ważę 100kg, ale rower bedzie używany REKREACYJNIE, coś duktów, coś lasu, szosa, itd, bez gór /względy zdrowotne/.

Proszę o porady, ponieważ więcej różnic nie widziałem, a 5 stów nie widziałem po ulicy chodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsze hamulce to deorki 615, a przy Twojej masie to będzie mieć znaczenie. Te 395 są wkładane do podstawowych modeli Cube'a choćby aim. A co do piast to nie ma jakiejś kolosalnej różnicy.

Więc zastanów się czy jak kupisz ltd czy chcesz te 500 później dokładać na lepsze hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po fakcie, zamowilem Race. Roznica to 500zl, poniewaz LTD wynegocjowalem za 4000zl, a Race za 4500zl.

Lubie ten bur/el w sklepie - info " przepraszamy, nie wiem jak, ale rower mamy w systemie, ale nie ma go fizycznie w magazynie".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...