Skocz do zawartości

[Łeba i okolice] poszukiwany nocleg


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wraz z czteroma kolegami szukamy noclegu w Łebie z dnia 8 na 9 lipca.
Może ktoś z was posiada wolny pokój na jedną noc z możliwością schowania rowerów (garaż, piwnica itp), oraz chce troszkę zarobić?
Ewetnualnie jeśli nie będzie chętnego do zaoferowania noclegu, to może wiecie gdzie jest stosunkowo tanio?

Uprzedzając pytania, oczywiście robiłem dotychczas poszukiwania, ale ceny są dość wygórowane dla osób, które chcą brać nocleg na jedeń dzień.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Łebie przy Parkowej 12 są w miarę tanie kwatery (tak od 15 zł za dobę - ale tylko dla grup 10-osobowych, a jeśli jest mniej osób to chyba nieco drożej). Tam niedaleko mieszka moja babcia, do której często jeżdżę, więc mogę zapewnić, że okolica jest spokojna. Dużo osób tam jeździ na rowerach, więc chyba będzie gdzie je schować, ale nie jestem pewna. W razie czego to może, któryś z mieszkańców by je przechował. Dokładnie chodzi mi o to miejsce: http://www.noclegowo.pl/leba/4878#tg=descr. 


O nie! chyba troszkę się spóźniłam z tym komentarzem: w wakacje zawsze tracę poczucie czasu ;). A to może na przyszłość Ci się przyda, gdybyś szukał jakiegoś noclegu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...