Skocz do zawartości

[przewod hamulca 535]


johny89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z przewodem hydraulicznym shimano :) nie musze go skracac tylko rozebrac zeby zamocowac do ramy. Myslalem ze przejdzie z oliwka ale niestety sie nie uda. Musze sciagac oliwke tylko jak?? :D i czy bedzie mi potrzebna nowa?? Jesli ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc.

Mam rame salamandra z 2004r ktory jeszcze nie ma konkretnych mocowan przewodu hydraulicznego do ramy :) z 2005 juz ma. Wie moze ktos czy mozna kupic jakies dodatkowe mocowania albo jak mozna zamocowac.

Dziekuje i pozdrawiam

 

to jest ta oliwka

oliwka.jpgoliwka_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwka czyli ta złota przelotka na przewodzie ? taki koralik ? bedzie Ci potrzebny nowy, poniewaz jesli sciagniesz ten to na nowo nie nabijesz juz scisnietej przelotki, sam widzisz ze koralik jest mocno scisniety na przewodzie, wlasciwie ten koralik trzyma caly przewod, musi poradzic sobie rowniez z cisnieniem oleju, domowy sposob rozginania koralika odpada :) najlepszym wyjsciem bedzie jak zopatrzysz sie w zestaw do skracania przewodow shimano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie to mam na mysli :) tylko Tobie bedzie potrzebna tylko ta przelotka.. kiedys skracalem przewod to wiem ze scisnieta przelotka nie nadaje sie juz do ponownego uzytku :)

 

tak w ogole po co do sklepu chcesz to zanosic? bedziesz musial tylko wbic ta igłe ( nie wiem jak fachowo to sie nazywa:P ) co moze byc niekiedy trudne, ale nie niemozliwe :) no i przelotke nalozyc i dokrecic, to proste, nie daj im zarobic :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bede probowal sam. Mam nadzieje ze sie uda i nic nie zepsuje :) Co mam rozbierac ta igle wyciagac? zeby to rozebrac? Na tych zdjeciach co ja robilem pomiedzy oliwka (zlota przelotka) a igla jest takie cos czarne. Co to jest?? kawalek przewodu??

 

znalazlem jeszcze takie zdjecie

53028004_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi sie mam z 2003r sam nie moge uwierzyc :) ale ten czas leci. Ty wlasnie juz masz te mocowania a ja nie ;) ale dam rade :) przewod juz rozebralem teraz tylko czekac na zestaw przyłączeniowy i bedzie gitara :D

Hamulce zaloze dopiero za jakies dwa tygodnie ale warto czekac.

 

Czaja wiesz moze jaka jest szerokosc kierownicy w twoim kelly'sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...