Skocz do zawartości

[maraton] Skandia Maraton Bukowina Tatrzańska 28.06


Vader

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

Wybieram się do bukowiny tatrzańskiej na maraton skandii, byłem kilka razy w tamtych rejonach ale nigdy na rowerze wiec mam pytanie odnośnie tamtejszych tras, jakie tam jest podłoże? raczej sypkie? czy gliniaste? luźne kamienie?

Kumpel kiedyś był na maratonie w Kościelisku i mówił ze kupa błota, glina, niewysychające całoroczne kałuże

Jeździł ktoś tam może??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super trudno to raczej nie bedzie bo to w koncu Skandia ale widac po mapie ze moze byc kilka fajnych podjazdów

mnie interesuje tamtejsze podłoże bo ogolnie prognozy pogody nie sa zbyt obiecujace, i jak poleje to moze byc wożenie w błocie jezeli to prawda ze tam glina jest,  ale tego do konca nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super trudno to raczej nie bedzie bo to w koncu Skandia ale widac po mapie ze moze byc kilka fajnych podjazdów

mnie interesuje tamtejsze podłoże bo ogolnie prognozy pogody nie sa zbyt obiecujace, i jak poleje to moze byc wożenie w błocie jezeli to prawda ze tam glina jest,  ale tego do konca nie wiem

Prognozy pogody są ok. Jutro może coś pokropić, ale w górach nigdy nic nie wiadomo :-).  Jak patrzyłem na zdjęcie sat to większość jest po polnych szutrach (15km) http://www.panoramio.com/photo/96365305?source=wapi&referrer=kh.google.com i asfalt. W lasach pewnie korzenie, kamienie. Trudność też pewnie zawyżona ze względu na to że mini jedzie to samo co reszta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...