Skocz do zawartości

[Zakup] Szosówka dla amatora.


KakinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio przechadzając się po galerii dostrzegłem pewien rower w media expert, tak - media expert. Znalazłem szosówkę, albo coś podobnego do niej w cenie 600 zł. (przecena z tysiąca) Nie wiem, czy warto się w jakikolwiek sposób zastanawiać na tym rowerem. Jestem totalnym amatorem, odległości jakie chciałbym nią pokonywać to nie dużo ponad 100 kilometrów dziennie i to sporadycznie. Ogólnie od jakiegoś myślę nad zakupem jakiejś szosy, ale mój budżet nie zadowala. 

 

kYqnQZj.jpg

 

YprAYIO.jpg

 

Wiem, że ze zdjęć za wiele nie wynika, ale jeśli zajdzie po trzeba to mogę tam podejść i się dowiedzieć nieco więcej na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś mistrzem fotografii :)

z opisu wynika, że rower nie ma biegów, singiel. hehe

Omijałbym takie sprzęty z daleka, z drugiej strony w tym budżecie nic nowego lepszego nie znajdziesz.

No mistrzem fotografii to ja jestem. ^.^ - Ale mniejsza już o to. :P

Właśnie wiem, że nic lepszego w tej cenie nie znajdę i dlatego chciałem zapytać o ten "sprzęt". Nie potrzebuje szosy z prawdziwego zdarzenia, ale też nie potrzebuje roweru, który rozleci mi się po kilku tygodniach/miesiącach. A! - Biegi to ma. :D

 

tam nie ma przypadkiem kół 26? ogólnie do szosy to temu daleko, ja bym w tej cenie kupił fajnego klasyka nie do zajechania.

Tak, sam się zdziwiłem, że ma to koła 26''. :D - Co do klasyków to mam mieszane uczucia, ale nie będę nic oceniał, bo jak wspominałem to jestem totalnym amatorem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...